Bebiko NutriFlor+ to produkty stworzone od serca dla brzuszka, które wspierają zdrowy wzrost i rozwój dziecka. Marka Bebiko posiada w swoim portfolio zarówno mleka początkowe, mleka następne, mleka na delikatne dolegliwości trawienne oraz mleka typu Junior w pełni dostosowane do potrzeb żywieniowych rozwijającego się dziecka w różnym wieku.

Receptura NutriFlor+ zawarta w produktach marki Bebiko wspiera zdrowy rozwój dziecka dzięki zawartości:

• opatentowanej kompozycji prebiotyków GOS/FOS (w tym błonnika) – dla zdrowej flory bakteryjnej w jelitach, która jest częścią zdrowego układu trawiennego;
• wapnia i witaminy D dla mocnych kości;
• kwasu alfa-linolenowego (omega-3) – nienasyconego kwasu tłuszczowego, niezbędnego dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej oraz żelaza dla rozwoju poznawczego.

Mleka początkowe

1Bebiko 1 NutriFlor+

Bebiko 1 NutriFlor+ to mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia, stworzone od serca dla brzuszka. Bebiko 1 NutriFlor+ powstało z myślą o niemowlętach, które nie są karmione piersią.

Bebiko 1 NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 16,29 zł.

 

 

Mleka następne

!cid_ii_14ede1b3b9d761c4Bebiko 2 NutriFlor+

Bebiko 2 NutriFlor+ to mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko 2 NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko 2 NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo dla rozwoju poznawczego, kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy omega-3, dla rozwoju mózgu i tkanki nerwowej.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 15,99 zł.

 

!cid_ii_14ede1b3896e17a7Bebiko 2R NutriFlor+

Bebiko 2R NutriFlor+ to mleko następne z dodatkiem kleiku ryżowego dla niemowląt po 6. miesiącu życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko 2R NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko 2R NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo dla rozwoju poznawczego, kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy omega-3, dla rozwoju mózgu i tkanki nerwowej.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 15,99 zł.

Mleka modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia

!cid_ii_14ede1b3c6584537Bebiko Junior 3 NutriFlor+

Bebiko Junior 3 NutriFlor+ to mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 3 NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko Junior 3 NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz kompozycję składników odżywczych: białka, węglowodanów i tłuszczu, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3 niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej, a także wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo i witaminy: A, E, C i B12.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 15,99 zł.

!cid_ii_14ede1b416764897Bebiko Junior 3R NutriFlor+

Bebiko Junior 3R NutriFlor+ to mleko modyfikowane z dodatkiem kleiku ryżowego dla dzieci powyżej 1. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 3R NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko Junior 3R NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz kompozycję składników odżywczych: białka, węglowodanów i tłuszczu, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3 niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej, a także wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo i witaminy: A, E, C i B12.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 15,99 zł.

Mleka modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia

!cid_ii_14ede1b42d13c792Bebiko Junior 4 NutriFlor+

Bebiko Junior 4 NutriFlor+ to mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 4 NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko Junior 4 NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz kompozycję składników odżywczych: białka, węglowodanów i tłuszczu, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3 niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej, a także wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo i witaminy: A, E, C i B12.
Cena rekomendowana za op. 350 g: 16,29 zł.

!cid_ii_14ede1b3e043cd18Bebiko Junior 4R NutriFlor+

Bebiko Junior 4R NutriFlor+ to mleko modyfikowane z dodatkiem kleiku ryżowego dla dzieci powyżej 2. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 4R NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.
Bebiko Junior 4R NutriFlor+ zawiera błonnik GOS/FOS dla zdrowej flory jelitowej oraz kompozycję składników odżywczych: białka, węglowodanów i tłuszczu, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3 niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej, a także wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo i witaminy: A, E, C i B12.

Cena rekomendowana za op. 350 g: 16,29 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF