W poniedziałek 6 października swoją premierę będą miały trzy nowe programy oraz nowa seria ulubionego programu widzów Polsat Food Network: ,,Ewa gotuje”. Nowości programowe to: ,,Reza, książę indyjskich potraw”, ,,Luke Nguyen w Wietnamie”, oraz ,,Mistrzowskie żarcie”.

Reza,,Reza, książę indyjskich potraw” to kolejna seria dobrze znanego widzom kanału szefa kuchni Rezy Mahammada. W nowej serii Reza zaprasza widzów na podróż do wspaniałych pałaców Radżastanu. W swoim kulinarno-turystycznym programie odkrywa fascynującą historię królewskich dań i biesiad. W serii Reza ugotuje m.in. kachori pod bacznym okiem miejscowych specjalistów, pokaże spektakularne plenery oraz spróbuje wielowiekowych przepisów
i potraw podawanych lokalnej arystokracji od pokoleń. Program można oglądać na antenie Polsat Food Network w dni powszednie od 6 października o 11:00 i 14:30.

W programie ,,Luke Nguyen w Wietnamie” popularny szef kuchni Luke Nguyen eksploruje świat i kulturę Wietnamu. Seria 1 rozpoczyna się od wizyty w Ho Chi Minh City (Sajgonie), największym mieście Wietnamu. Mistrzowskie żarciePóźniej Luke dociera do pięknych plaż wschodniego wybrzeża, zatrzymując się by spotkać krewnych w Phan Thiet; odwiedza Da Lat na pięknej wyżynie środkowej gdzie korzysta chłodniejszego klimatu i bogactwa lokalnych produktów; uczy się robić tofu na farmie i gotuje najlepszy makaron na świecie. Program będzie emitowany w dni powszednie od 6 października o 11:30 i 15:00.

Polsat Food Network zaprasza również do oglądania serii ,,Mistrzowskie żarcie” , w dni powszednie od poniedziałku 6  października o 12:30 i 23:00 oraz nowej serii ,,Ewa gotuje” od poniedziałku 6-ego października o 09:00, 16:00 i 20:00 (po dwa odcinki).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF