Wiele osób zastanawia się, jakie prezenty sprawić swoim najbliższym z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Idealnym podarunkiem dla młodych amatorów gotowania, którzy dopiero urządzają swoje mieszkania, może być zestaw garnków Mazur 2 od firmy MPM.

mgk-03-zestawPrezenty cieszą najbardziej wtedy, kiedy są trafione. Praktycznym podarunkiem, zwłaszcza dla młodych osób, rozpoczynających samodzielne życie we własnym mieszkaniu, może być zestaw garnków Mazur 2 MGK-03 firmy MPM. Sprawdzi się on zarówno podczas przygotowywania prostych dań jednogarnkowych, jak i obiadów, czy kolacji dla przyjaciół i rodziny. Patelnia z pokrywką oraz trzy garnki o różnych pojemnościach to zestaw, który zaspokoi potrzeby przeciętnego gospodarstwa domowego.

Komplet Mazur 2 został tak zaprojektowany, aby ułatwiać gotowanie. Specjalnie wyprofilowany, szeroki i płaski brzeg garnków umożliwia wylewanie zupy z garnka prosto na talerz. Jednocześnie, zapewnia dobre przyleganie pokrywki, dzięki czemu bulgoczący wywar czy sos nie wyleje się na kuchenkę. Duże i stabilne uchwyty pozwalają na bezpieczne zdejmowanie garnka z palnika.

Natomiast, aluminiowe, grube spody, sprawiają, że dno nagrzewa się szybko i równomiernie. To bardzo ważny element, który powoduje, że potrawy smakują lepiej, nie przypalają się, a same garnki mają dłuższą żywotność.

Komplet Mazur 2 firmy MPM jest idealnym pomysłem na prezent dla osób młodych, urządzających mieszkanie lub dom. Wykonane ze stali nierdzewnej garnki, ze specjalnie polerowaną powierzchnią wyglądają bardzo elegancko i są trwałe. Osoby, które otrzymają je pod choinkę, z pewnością przez długie lata będą z nich korzystać.

Komplet garnków Mazur 2 MPM MGK-03
Cena: 299 zł

 

Wyposażenie zestawu:

– rondel o wymiarach 16 x 9,5 cm (1,9 l)

– garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 18 x 10,5 cm (2,6 l)

– garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 20 x 11,5 cm (3,6 l)

– patelnia z powłoką nieprzywierającą o wymiarach 20 x 4 cm (możliwość wymiennego stosowania pokrywki z garnka o pojemności 3,6 l)

Opis:

– wykonane ze stali nierdzewnej

– ścianki o grubości 0,6 mm

– aluminiowe grube spody

– specjalnie polerowana powierzchnia

– pokrywki z otworem do odprowadzania pary

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF