Linia produktów pomidorowych Łowicz to propozycja dla wszystkich, którzy szukają ciekawych rozwiązań w swojej kuchni. Wielbicielom wyjątkowego charakteru oraz właściwości pomidorowego smaku marka oferuje nowość – passatę Łowicz w szklanej butelce.

Łowicz passataŁowicz posiada w swojej ofercie wiele wariantów produktów z pomidorów – koncentrat, przecier oraz pomidory w puszce. Marka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza na rynek nowość – passatę pomidorową. Produkt ten powstaje poprzez przetarcie świeżych pomidorów, dlatego jest to idealny wybór dla osób ceniących ich naturalny smak.

Przetwory pomidorowe są coraz bardziej popularne w Polsce. To często wykorzystywane dodatki do wielu potraw, dzięki którym nawet proste dania zyskują niepowtarzalny charakter. Łowicz już od wielu lat dostarcza swoim konsumentom rozwiązania zgodne z ich potrzebami i kulinarnymi wymaganiami. Dlatego właśnie w ofercie marki pojawiła się passata, która stanowi idealny dodatek do sosów czy zup. Pełnię pomidorowego smaku zapewnia fakt, że do wyprodukowania 1 butelki passaty (0,68 l) zużywa się aż 1,3 kg świeżych pomidorów.

Dzięki temu, że passata Łowicz jest dostępna w szklanej butelce, już na półce sklepowej widać jej jakość i wyjątkowy, pomidorowy kolor. Szklane opakowanie to gwarancja utrzymania smaku świeżych pomidorów, a w dodatku taka forma jest także funkcjonalna w użyciu. Butelka łatwo się otwiera, po otwarciu możemy ją zakręcić i przetrzymywać w lodówce dłużej, a co więcej – widzimy, ile produktu w niej zostaje.

Pyszny smak w połączeniu z praktycznym opakowaniem z pewnością przekonają każdego, kto ceni najlepszą jakość i sprytne kulinarne rozwiązania.

Producent: Łowicz
Data wprowadzenia na rynek: 18.01.2016 r.
Cena sugerowana na półce: ok. 5 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: szklana butelka, 680 g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka, 12 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF