Możemy ich zobaczyć w telewizji lub na scenie teatru. Ekscytujemy się oglądając występy
i zawody z ich udziałem. Myśleliśmy, że wiemy o nich wszystko. A oni znowu nas zaskoczyli! Tylko Edkowi zdradzili całą prawdę. Gwiazdy wyznały, kto rządzi w ich kuchni!

 

Sławna dziennikarka radiowa uważa, że jeść powinno się gromadnie, stara się też nie zapraszać do siebie gości, którzy liczą kalorie. Jest prawdziwą fanką amerykańskich seriali, a inspiracje kulinarne czerpie wprost od Carmeli, żony Tony’ego Soprano! Jedna z najbardziej atrakcyjnych pogodynek lubi dania przyprawione na ostro, nie boi się do nich dorzucić nawet całej papryczki chili. Przy niej łatwo zrozumieć czym jest prawdziwa pasja
w kuchni. Przystojni polscy tenisiści deblowi między grą w najlepszych turniejach świata, znajdują czas na kulinarne eksperymenty. Preferują zdrowe dania, które dostarczają energii, a które można szybko i łatwo przyrządzić. Lubiana aktorka i autorka tekstów kabaretowych upodobała sobie duszenie i mówi o tym otwarcie. W jej kuchni najważniejsze są emocje i smak. Mistrz olimpijski, kulomiot, otwarcie przyznaje się, że życie sportowca to nie sielanka i wspomina czasy, kiedy w jego lodówce znaleźć można było przede wszystkim …rozsądek! Dzisiaj stara się wybierać dania, które pomagają mu w biciu kolejnych rekordów.

 

Co więc łączy Marzenę Rogalską, Omenę Mensah, Mariusza Frystenberga, Marcina Matkowskiego
Joannę Kołaczkowską i Tomasza Majewskiego? Prawdziwa miłość do makaronu! Długi, krótki, zakręcony, na słodko i na ostro. Jest tylko jeden warunek – nasze gwiazdy pamiętają by zawsze ugotować go al dente (czyli na ząb). Tylko wtedy mają pewność, że dostarczy im potrzebnej energii i pozwoli zachować idealną figurę!

 

Te i inne ciekawostki oraz przepisy 25 najpopularniejszych polskich gwiazd i sportowców w tym
m.in. Magdaleny Różczki, Karola Bieleckiego, Marka Kamińskiego, Kayah, Małgorzaty Kożuchowskiej, Renaty Dancewicz czy Artura Barcisia na dania z makaronem znalazły się w książce „Makaron. My Story”. Można ją zdobyć biorąc udział w konkursach na fanpage kampanii. Więcej informacji na www.makaronrzadzizdrowo.pl oraz na facebook.com/makaronrzadzizdrowo. Publikacja została wydana w ramach kampanii edukacyjnej „Makaron rządzi zdrowo” realizowanej przez Polską Izbę Makaronu z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż
i Przetworów Zbożowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF