Banjaluka rusza z nowym tygodniowym programem. W restauracji każdego dnia ma panować BAŁKAŃSKA FESTA – co dzień będzie grać muzyka, a na gości będą czekać pyszne promocje na dania oraz alkohole. Punktem kulminacyjnym tygodniowych szaleństw będą weekendowe imprezy, na których poleje się rakija, a parkietem zatrzęsą bałkańskie hity.

BANJA_fot.TarasiukPoniedziałki w Banjaluce, to od dziś PÓŁPONIEDZIAŁKI. Za wszystkie napoje z procentami oraz softy goście zapłacą pół ceny. Charakteru wieczorowi nadadzą muzycy z zespołu Marcin Maroszek & Friends. Tymczasem w PÓŁWTORKI tańsze o 50% będą wszystkie dania z karty po godz. 16. Za DJ-ką pojawi się Marija Mardjan, która wprowadzi zgromadzonych w świat swoich ulubionych dźwięków z krajów byłej Jugosławii i nie tylko…

Motto JUGOŚRODY brzmi: Rakija Connecting People. Kieliszek tego bałkańskiego trunku będzie kosztował w środy tylko 5 PLN, a muzyka grana na żywo przeniesie gości na Bałkany – dawne i  współczesne. Tydzień przyśpieszy w TURBOCZWARTKI. DJ Vilcinescu będzie skreczował płyty z najlepszymi kawałkami gatunku Balkan Disco (turbofolk, czałga, manele), a kucharze zmiksują świeże mule – wypełnione nimi wiadro nie będzie miało dna.

PILECI BATAK (2)W piątki szykuje się KOCIOŁ W BANJI, czyli impreza przy muzyce na żywo i butelce wódki za pół ceny. W SOBOTY DO JAJA Banjaluka oferuje brunch, a wieczorem gorączkę bałkańskiej nocy – butelkę wina 50% taniej oraz DJ-a z instrumentami na żywo, który rozrusza parkiet energetycznymi dźwiękami.

W niedzielę tydzień wyhamowuje i po dwóch dniach nocnych szaleństw Banjaluka przygotowuje atrakcje dla dzieci – FARMAZONY, KOCOPOŁY, BANJALUKI. W każdą niedzielę o godz. 12 zaczyna się Szkoła Małych Kucharzy, czyli kilka godzin zabaw przy gotowaniu dla maluchów w każdym wieku. W ramach zajęć animatorka maluje dzieci, zamieniając je na ten jeden dzień w ich ulubione postaci z bajek. Oprócz łakoci ugotowanych przez najmłodszych, tego dnia kucharze Banjaluki oferują brunch – za 50 PLN można jeść, aż do rozpuku. Ale lepiej nie pękać, bo w poniedziałek tydzień zaczyna się od nowa!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF