Domowe jedzenie… poza domem? Sprytne pudełka Monbento od Bonami służą pomocą! Praktyczne pojemniki pomogą łatwo przetransportować ulubione frykasy i w dowolnym miejscu cieszyć się ich wyjątkowym smakiem.

Bonami_pojemniki_na_jedzenie_Monbento_14W przypadku pudełek na jedzenie to, co najlepsze, zwykle kryje się w ich wnętrzu. Projektanci oferowanych przez Bonami pojemników Monbento zadbali dodatkowo o atrakcyjną i przyjazną użytkownikom formę, która nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że spożywanie domowych pyszności będzie bardzo wygodne.

Pudełka Monbento zostały stworzone przez francuskich miłośników kultury japońskiej i szybko stały się prawdziwym przebojem w kraju nad Sekwaną. Nazwa powstała z połączenia francuskiego przedrostka „mon”, oznaczającego „mój”, ze słowem „bento”, którym określa się w Japonii pojemniki na jedzenie przygotowywane w domu, ale zabierane ze sobą do pracy lub szkoły. Emilie Creuzieux, założycielka Monbento, postanowiła nadać „bento” atrakcyjną i przyjazną formę, aby każdy użytkownik mógł sięgać po swój posiłek z jeszcze większą przyjemnością. Projekt został doceniony nie tylko przez rzesze zadowolonych nabywców, ale także nagradzające go jury prestiżowych konkursów Red Dot Design Award i Gia Award.

Bonami_pojemniki_na_jedzenie_MonbentoDostępny w sklepie Bonami pojemnik Monbento Original składa się z dwóch oddzielnych, hermetycznie zamykanych części o pojemności po 500 ml. Podczas transportu łączy się je elastyczną opaską, a dopasowane elementy tworzą prostokąt o zaokrąglonych krawędziach i wymiarach 185 x 94 x 100 mm. Dla tych, którzy nie są wielkimi łasuchami, Bonami przygotowało z kolei pojemnik Monbento Single, składający się z tylko jednego modułu o wymiarach 185 x 94 x 58 mm. Oba modele zawierają przekładki, które pozwolą podzielić ich wnętrze w zależności od potrzeb użytkownika i rodzaju przygotowanej potrawy.

Stworzone przez Monbento pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pokrytego przyjemną w dotyku powierzchnią „soft-touch”. Bogata paleta dostępnych żywych kolorów przypadnie do gustu młodszym i starszym, a pudełka będą się wspaniale prezentować zarówno podczas biurowego lunchu, jak i szkolnej przerwy. Nie straszna jest im wizyta w kuchence mikrofalowej i zmywarce, dzięki czemu ich użytkowanie jest naprawdę wygodne.

Chcąc uczynić nasz pojemnik jeszcze bardziej praktycznym, możemy skorzystać z oferowanych przez Bonami akcesoriów. Zestaw stylowych sztućców doskonale mieści się między wiekiem a pokrywką pudełka, a hermetycznie zamykane miseczki zapobiegną rozlaniu sosów i dressingów. Jeśli dodatkowo zaopatrzymy się w wykonany z wytrzymałego poliestru chroniący przed zarysowaniami worek, nasz pojemnik przez długi czas zachowa wspaniały wygląd.

Pojemnik MB Original Bento Green/White, 2 x 500 ml, Bonami.pl, 121 zł

Pojemnik MB Original Single White, 500 ml, Bonami.pl, 72 zł

Miseczki na sos Duo Green/Gray, 2 x 20 ml,  Bonami.pl, 24 zł

Zestaw sztućców Orange, Bonami.pl,  47 zł

Pałeczki Light Blue, Bonami.pl, 43 zł

Pixel Food, worek na pojemnik śniadaniowy Monbento, Bonami.pl, 30 zł

www.bonami.pl i https://www.facebook.com/BonamiPL

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF