Podaj swój ulubiony przepis na danie główne oraz deser i wygraj stylowe kuchenne akcesoria. W ramach kampanii Dziel i łącz w kuchni, promującej piekarnik Samsung z technologią Dual Cook, rusza specjalny konkurs konsumencki, w którym nagrodą są naczynia żaroodporne Villeroy & Boch.

lp-dualcookGłównym celem kampanii Dziel i łącz w kuchni jest promowanie technologii Dual Cook zastosowanej w piekarnikach firmy Samsung. Za pomocą specjalnego separatora można podzielić piekarnik na dwie niezależne komory i używając różnych trybów pieczenia i temperatur, przygotować dwa posiłki bez obaw, że zapachy się wymieszają. Największą zaletą tego rozwiązania jest oszczędność czasu i energii  – i to właśnie te dwa aspekty podkreślane są podczas trwania kampanii promocyjnej. W  materiałach promocyjnych  będzie prezentowany najbardziej popularny piekarnik Samsung z technologią Dual Cook BQ2D7G144.

W ramach Dziel i łącz w kuchni przygotowano specjalny konkurs, który potrwa do końca września br. Kupując piekarnik Samsung Dual Cook i płytę indukcyjną, klienci będą mieli szansę wygrać jeden z 600 zestawów składających się z dwu żaroodpornych naczyń Villeroy & Boch, które sprawdzą się w pieczeniu wszelkiego rodzaju zapiekanek, mięs czy ciast. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować zakup na stronie www.dualcook.samsung.pl oraz podać przepis na danie główne i deser, które można przygotować w tym samym czasie w piekarniku z technologią Dual Cook*.

Kampania będzie widoczna w punktach sprzedaży – materiały promocyjne dołączane będą do urządzeń Samsung. Dodatkowo, działania promocyjne wspierane będą poprzez aktywności na stornach e-commerce i w mediach społecznościowych.

Kreację przygotowała agencja Cheil, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw. Kampanię w mediach zaplanował i realizuje dom mediowy Starcom.

*Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.samsung.com/pl/dualcook/#konkurs

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF