Pomarańczowe i czarne FRUGO związały się ze sobą… i to w jakim stylu! Efektem działań owocowego duetu jest jedyny w swoim rodzaju dwupak FRUGO, którego nierozerwalną częścią są kolorowe sznurówki. Ten unikalny zestaw można znaleźć w sieci sklepów Żabka i Freshmarket na terenie całego kraju jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie.

Szkoła, uczelnia, zajęcia – słowem: rutyna. Naprzeciw jej odważnie wychodzi dynamiczne duo pomarańczowego i czarnego FRUGO. W Dwupak FRUGO_1ich soczystym arsenale znajdują się cytryna, brzoskwinia, passiflora oraz wiśnia, winogrono i pitahaja. Ten mix to gwarancja wygranej! Jednak, aby ta para była jeszcze bardziej zgrana i powiązana dołączają do niej multikolorowe sznurówki! Właśnie tak prezentuje się nowy dwupak FRUGO dostępny w limitowanej edycji, wyłącznie w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

FRUGO ma wyjątkową umiejętność nadawania koloru rzeczywistości. To samo potrafią zrobić wielobarwne sznurówki z parą trampek. Teraz każdy koneser egzotycznych smaków może przewiązać swoją ulubioną parę tenisówek sznurówkami prosto od FRUGO i zacząć kolorową rewolucję. Kto wie, być może dzięki temu uda mu się związać ze swoją drugą połówką owocu?

Dwupak pomarańczowego i czarnego FRUGO jest nowością, którą przygotowaliśmy dla fanów naszej kolorowej marki z okazji powrotu do szkoły – mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare – Limitowany zestaw jest tym bardziej atrakcyjny, ponieważ dołączyliśmy do niego unikatowy dodatek. Wielobarwne sznurówki to prosty, a zarazem nietypowy gadżet. Dokładnie taki sam jak FRUGO – dodaje Paulina Włodarska-Grodzińska.

 

Butelki FRUGO zostały powiązane szaloną etykietą odwzorowującą plecionkę z sznurówek.
Z jej lewej strony umieszczona została zabawna rymowanka, nawiązująca do kampanii FRUGO „Owoc Kultury”. Z prawej zaś znajduje się dwuznaczny zwrot „Zwiąż się z FRUGO”. Między butelkami skrywa się natomiast sznurówkowy bonus. Całości dopełniają grafiki klasycznych trampek.

Pomarańczowo-czarny dwupak FRUGO ze sznurówkami można znaleźć jedynie w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket w promocyjnej cenie 3,79 zł. Trzeba się jednak śpieszyć, bowiem liczba zestawów jest ograniczona! Najbliższy sklep Żabka można znaleźć pod poniższym linkiem:

http://www.zabka.pl/pl/lokalizator-sklepow.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF