Nie bez powodu kasza jęczmienna gości w kuchni polskiej od pokoleń. Uznawana jest bowiem za jedną z najzdrowszych odmian, która obdarowuje nasz organizm cennymi witaminami oraz składnikami mineralnymi. Doskonała kompozycja kaszy jęczmiennej z pięcioma rodzajami warzyw, jaką proponuje marka Halina, to gwarancja smacznego i zdrowego posiłku.

pudelko_kasza_jeczmiennaDla figury i zdrowia

Jedną z największych zalet kaszy jęczmiennej jest wysoka zawartość rozpuszczalnego w wodzie błonnika, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Nie jest to jednak jego jedyny atut. Dzięki umiejętności pęcznienia w układzie pokarmowym, po zjedzeniu nawet niewielkiej ilości kaszy jęczmiennej czujemy sytość. Błonnik w niej zawarty niweluje także problemy układu pokarmowego oraz pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami.Kasza jęczmienna jest również  bogata w skrobię, która po zmianie w glukozę, pobudza do pracy nie tylko mózg i mięśnie, ale wszystkie komórki ciała. Dzięki temu jest daniem idealnym dla osób aktywnych fizycznie – zapewnia solidny zastrzyk energii, która odczuwalna jest jeszcze na długo po posiłku. Kasza jęczmienna może również poszczycić się wysoką zawartością całego wachlarza  witamin z grupy B, w szczególności witamin B1, B2 i B6, ale także E, K, PP, kwasu foliowego,krzemu, cynku,wapnia, manganu oraz miedzi.Kasza jęczmienna to po prostu witaminowa bomba. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom jest ona zalecana nadciśnieniowcom, osobom zagrożonym anemią, diabetykom, dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym, osobom starszym oraz rekonwalescentom.

Marka Halina proponuje nam najwyższej jakości kaszę jęczmienną, która poza bogactwem składników odżywczych dodatkowo wzbogacona jest przez  pięć najpopularniejszych polskich warzyw: marchew, selera, pora, pietruszkę i cebulę. Tak wyśmienita kompozycja sprawia, że potrawy nie tylko zapewniają nam porządną dawkę zdrowia, ale też urzekają smakiem oraz zapachem. Kasza Jęczmienna z Warzywami marki Halina to mądry i zdrowy wybór dla całej rodziny.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Kasza Jęczmienna z Warzywami

Gramatura: 2x125g

Cena detaliczna: 2,79 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF