Bogaty smak świeżych ziół i przypraw, mięso najwyższej jakości, naturalnie wędzone dymem olchowym – tak pyszne i aromatyczne są tylko wędliny Tradycyjnego Jadła! Tworzone bez barwników, sztucznych składników i ulepszaczy – to ostoja wyjątkowego smaku polskich potraw. Różnorodne, pyszne i zdrowe – takim produktom warto zaufać!

Choć tempo życia jest coraz szybsze i wiele spraw załatwiamy w biegu, jedno pozostaje niezmienne. Niezwykle cenimy sobie dobre jedzenie. Prawdziwy, głęboki smak to coś, z czego nie chcemy rezygnować. Zwracamy coraz większą uwagę na to, co kupujemy, stale poszukując wyjątkowych i różnorodnych składników naszego codziennego menu. Na szczęście w kwestii zdrowego i smacznego jedzenia nie musimy iść na żadne kompromisy ! Wystarczy jedynie wybierać w sklepie produkty tych firm, które oferują nam naturalne i niezwykle aromatyczne produkty.

Natura to nasz sekret

Bogactwo smaków wędlin Tradycyjnego Jadła, to zasługa przekazywanych z pokolenia na pokolenie, wyjątkowych wielkopolskich receptur przygotowywania produktu. Wędzone prawdziwym dymem olchowym, pieczone na ogniu, przyprawiane świeżymi ziołami… Każda wędlina powinna mieć swój charakterystyczny i niepowtarzalny smak i aromat … O to dba Tradycyjne Jadło!

 

jadło_polędwica_królewska_1

Polędwica Królewska Tradycyjne Jadło.

Pyszny schab peklowany jest w ziołowej zalewie, następnie długo wędzony, a pod koniec upieczony na ogniu. Przywodzi na myśl tradycyjne, polskie śniadania u babci, które wspominamy z ogromnym sentymentem.

Cena : 7 zł/100g

 

 

 

 

jadło_szynka_gospodarzaSzynka Gospodarza Tradycyjne Jadło

To naturalny przysmak z pysznym tłuszczykiem, wędzony i pieczony, który można z powodzeniem wykorzystać do przygotowania wykwintnych kanapek, aromatycznych przystawek oraz wszystkich innych potraw, jakie tylko podpowie nam wyobraźnia.

Cena : ok. 6 zł/100g

 

 

 

 

jadło_kiełbasa_jałowcowaKiełbasa Jałowcowa Tradycyjne Jadło

Swój charakterystyczny aromat zawdzięcza jałowcowi, którego „leśny” zapach nadaje temu produktowi absolutnie wyjątkowy charakter, przypominając staropolskie tradycje wędliniarskie, w których jałowiec był stale obecny.

Cena : 5,4 zł/100g

 

 

 

 

jadło_kiełbasa_bamberska_1Kiełbasa Bamberska Tradycyjne Jadło

To nielada gratka dla fanów delikatniejszych w smaku, podsuszanych kiełbas. Dominuje w niej nuta niezwykle aromatycznego majeranku.

Cena : 5,4 zł/100g

 

 

 

 

jadło_patyczki_szynkowe_1Patyczki Szynkowe Tradycyjne Jadło

To świetny wybór na małą przegryzkę – wygodny kształt, niska zawartość tłuszczu, delikatne przyprawy. Patyczki szynkowe są idealne do zabrania w podróż lub przygotowania koreczków na imprezę.

Cena : ok. 6 zł/ 100g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF