Alpen Gold zaprasza wszystkie Polki do udziału w konkursie „SpełniOna2015”.  Wystarczy opisać, co sprawia, że czujemy się spełnione i szczęśliwe. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 100 000 zł na spełnienie marzeń oraz warsztaty rozwoju osobistego. W wyborze najbardziej inspirujących historii pomogą trzy spełnione kobiety – ambasadorki akcji: Sylwia Gruchała, Anna Nowak-Ibisz oraz Kinga Paruzel.

MDLZ_Spelniona_KV_420x594Polki to aktywne i świadome kobiety, które coraz częściej znajdują w sobie siłę i motywację, aby uczynić swoje życie satysfakcjonującym na wielu różnych płaszczyznach, takich jak kariera, rodzina, hobby, czy sport. W codziennym zabieganiu potrzebują jednak chwili wytchnienia, a wiemy, że nic nie poprawia humoru tak, jak kostka czekolady. A gdyby ta kostka pomogła zrealizować marzenia? Weź udział w konkursie i zainspiruj kolejne tysiące Polek!

Zainspiruj się – ambasadorki konkursu

Ambasadorkami aktywacji są niezwykłe kobiety, które odnalazły spełnienie w życiu i mają na nie przepis: Sylwia Gruchała – czterokrotna olimpijka i dwukrotna medalistka olimpijska, Anna Nowak-Ibisz – aktorka, za sprawą programu w TVN Style znana jako Pani Gadżet oraz Kinga Paruzel – finalistka pierwszej polskiej edycji kulinarnego show MasterChef i autorka popularnego bloga kulinarnego.

Warto czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, co sprawia, że czujemy się szczęśliwe mówi Anna Nowak-Ibisz dla mnie jest to możliwość pogodzenia pracy zawodowej i życia rodzinnego.

*z udziałem wartościowym marki na poziomie 7,8%, cała Polska, 2014

Każda kobieta może poczuć się spełniona, bez względu na to, czym się zajmuje i gdzie mieszka – tłumaczy Sylwia Gruchała Macierzyństwo daje mi każdego siłę i motywację. Chcę przekazać swojej córce, żeby nigdy nie rezygnowała ze swojej drogi do szczęścia.

Spełnienie to także odważne spełnianie swoich marzeń – dodaje Kinga Paruzel.

Jak wygrać w konkursie Alpen Gold „SpełniOna 2015”? – zasady konkursu

W konkursie Alpen Gold „SpełniOna2015” każda kobieta ma szansę wygrać 50 000 zł za zajęcie pierwszego miejsca, 30 000 za drugie miejsce lub 20 000 zł za zdobycie trzeciej pozycji, na realizację swoich marzeń i stać się inspiracją dla kolejnych tysięcy Polek. Wystarczy, że na stronie www.spelniOna2015.pl opisze, czym jest dla niej spełnienie i co sprawia, że czuje się szczęśliwa.

Konkurs odbędzie się dwuetapowo. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 7 do 27 kwietnia 2015 r. Co tydzień jury wybierze po 10 najbardziej inspirujących odpowiedzi na pytanie: „Czym dla Ciebie jest spełnienie?”. 30 autorek zgłoszeń zostanie zaproszonych na weekendowe warsztaty rozwoju osobistego, które odbędą się w hotelu Intercontinental w Warszawie. Wtedy także poznamy 3 finalistki, a o ich miejscu na podium zdecydują internauci w drugim etapie akcji – poprzez głosowanie na stronie www.spełniOna2015.pl.

Więcej informacji: http://enjoymdlz.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF