Spragnieni Walentynek mogli je zacząć już w tę niedzielę w Pizza Hut, gdzie po raz pierwszy w historii marki można zamówić gorącą pizzę w kształcie serca i to w dowolnym smaku. Walentynki w Pizza Hut potrwają aż do 21 lutego. W tym czasie walentynkowy produkt będzie dostępny we wszystkich restauracjach w Polsce. Oprócz tego w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i Lesznie,Pizzę Serce zamówimy w opcji z dostawą do domu lub pracy.

1Nikt raczej nie ma wątpliwości, że przez żołądek można trafić do serca. Gwarancją tego, że serce w kształcie pizzy z apetytem trafirównież do żołądka jest możliwość zamówienia aż 17 smaków pizz z menu Pizza Hut w wersji na święto zakochanych. Serce zawsze będzie uformowane z będącego symbolem Pizza Hutpuszystego ciasta pan, w rozmiarze idealnym dla dwojga.

„Pizza jest daniem zakochanych, o czym świadczą liczne pary na randkach w naszych restauracjach. Co więcej, zdarzały się i zaręczyny w naszych lokalach. To niesamowite chwile, dlatego też mamy nadzieję, że pizza w kształcie serca będzie źródłem dodatkowej radości dla naszych walentynkowych gości” – mówi Agnieszka Kozłowska, Marketing Manager Pizza Hut.

Wszystkim, którzy uznają, że obdarowanie ukochanej osoby pizzą w kształcie serca – na ostro, serowo lub wegetariańsko – nie jest wystarczająco romantyczne, Pizza Hut proponuje doprawienie miłosnego sam na sam w restauracji którymś z deserów czekoladowych i lemoniadami, a pełnoletnim – koktajlami na bazie piwa lub włoskimi winami.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF