24 paluszki po brzegi wypełnione serem, cztery posypki, pięć sosów i piętnaście, dobrze znanych rodzajów pizzy – z takiego zestawu każdy smakosz wybierze coś dla siebie. Restauracje Pizza Hut gwarantują nie tylko wyjątkowy smak, ale także świetną zabawę z rodziną i przyjaciółmi.

 

Nowa i zupełnie wyjątkowa Pizza Cheesy Bites to pomysł dla wszystkich tych, którzy szukają nie tylko wyśmienitego smaku, ale także pomysłu na ciekawe spędzenie czasu. Przepis jest prosty: zabierasz rodzinę albo znajomych do ulubionej restauracji Pizza Hut i rozpoczynasz zabawę już przy zamawianiu – żeby skomponować idealny posiłek musisz podjąć trzy, ważne decyzje…

 

Po pierwsze: pizza

Nie jest łatwo zdecydować na jaką pizzę ma się ochotę… Hawajską? A może Supreme? W Pizza Hut wybierać możesz spośród piętnastu różnych rodzajów: Margherita, Americana, Pepperoni, Hawajska, Wegetariańska, Hot Pepperoni, Mięsna, Europejska, Marakesz, Farmerska, Teksan, Carbonara, Supreme, Super Supreme i Quattro Formaggi. Zapytaj więc znajomych na co mają ochotę, sprawdź czy ich gust pokrywa się z Twoim i zaczynaj zabawę.

 

Po drugie: posypka

 

Masz już wybraną pizzę, otoczoną 24 paluszkami po brzegi wypełnionymi serem i posypanymi jedną z czterech, wyjątkowych posypek. Na którą z nich masz ochotę? Może na klasyczny smak sera corregio z miksem ziół prowansalskich? Odważnie postawisz na kolorowy czosnek z serem cheddar? Zdecydujesz się na meksykańskie smaki takie jak chilli nachos? A może wybierzesz ziarna czarnuszki? Niezależnie od decyzji, musisz się pospieszyć zanim wybrany kawałek wpadnie w ręce któregoś z Twoich przyjaciół!

 

Po trzecie: sos

Dopełnieniem smaku pizzy Cheesy Bites będą sosy – trzy z pięciu. Kolejny wybór przed Tobą. Co najlepiej podkreśli smak skomponowanej przez Ciebie pizzy? Intensywny smak czosnku, łagodny pomidor, aromatyczna salsa, ostre połączenie musztardy i miodu czy smak sera quesqo? Decyzja kluczowa i ostatnia przed wspaniałą ucztą.

Ostatni krok to… dobra zabawa. Z wybraną pizzą cheesy bites to łatwe – wystarczy mieszać, maczać i delektować się smakiem w gronie przyjaciół lub rodziny.

 

Nowa pizza Cheesy Bites wspierana jest przez 15 sekundowe spoty TV. Podkreślają one charakter nowej oferty Pizza Hut – wyjątkowy, innowacyjny produkt, który jest połączeniem wybornego smaku i świetnej zabawy.

 

Nowa pizza Cheesy Bites dostępna jest w restauracjach Pizza Hut na terenie całej Polski od 13 listopada 2012 do 7 stycznia 2013. Autorem spotów TV oraz materiałów POS jest agencja Red8 Communications Group. Za zakup i planowanie mediów odpowiada agencja OMD Media Directions. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF