Na zimowe mrozy KFC przygotowało promocyjny zestaw, który rozgrzeje każdego! Pikantne skrzydełka Hot Wings dostępne są teraz w wyjątkowym zestawie: z dużą porcją frytek i napojem z dolewką. A wszystko to za jedyne 10 zł.  Ofertę wspiera kampania na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

Miłośnicy smaku kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa, znajdą w nowym zestawie pięć pikantnych skrzydełek Hot Wings. Skrzydełka serwowane są z dużą porcją złocistych frytek oraz z dolewką dowolnego napoju – Pepsi, Pepsi Light,  Mirinda, 7Up oraz Ice Tea. KFC oferuje promocyjny zestaw Hot Wings w bardzo atrakcyjnej cenie – za jedyne 10 zł.

 

– Zestaw Hot Wings przygotowaliśmy z myślą o fanach mocnych wrażeń. Skrzydełka są naprawdę pikantne, mają ostry, wyrazisty smak. Do zestawu dołączamy też nieograniczoną dolewkę, która ugasi pragnienie, gdy zrobi się już za gorąco – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC. – „Hot” jest także cena Zestawu. Za jedyne 10 zł otrzymujemy danie główne, dodatek i napój. Dzięki promocji Klienci otrzymują to wszystko w bardzo korzystnej cenie – dodaje.

 

Promocja z Zestawem Hot Wings w cenie 10 zł potrwa do 1. stycznia 2013 roku. 15-sekundowe spoty promujące najnowszą ofertę emitowane są na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polsat, TVN oraz na kanałach tematycznych. Dodatkowo kampania jest wspierana komunikacją na stronie internetowej KFC oraz na fan page’u KFC Polska.

 

 


 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF