Tracisz energię, a w twojej głowie brakuje pomysłów? Zamiast poszukiwać „cudownych” leków i „rewelacyjnych” suplementów diety lepiej zaopatrzyć się w dostępną w sklepie Bonami.pl karafkę Drinkitnow. To pomysłowe rozwiązanie każdego dnia zatroszczy się o to, by pamiętać o odpowiedniej dawce wody – czyli najbardziej naturalnego remedium na wspomniane bolączki.

Bonami_pl_karafka_drinkitnow_3Życie na Ziemi zrodziło się w oceanach. Nie dziwi więc zbawienny wpływ wody na ludzki organizm. Dostępna w sklepie Bonami.pl pomysłowa karafka Drinkitnow będzie każdego dnia wspaniałym towarzyszem, który w pracy i w domu zadba o odpowiednie nawodnienie naszego organizmu.

W skład zestawu Drinkitnow od Bonami.pl wchodzi stylowa karafka i poręczna szklanka. Karafka, zakończona eleganckim drewnianym korkiem, ma pojemność 1 litra, co stanowi połowę dziennego zapotrzebowania na płyny u dorosłego człowieka. Szklanka pomieści natomiast 250 ml, co z kolei odpowiada ilości wody, którą wypijać należy w przeciągu każdej godziny. Pomysłowa miarka umieszczona na karafce wskaże poziom wody, jaki powinien być osiągnięty o konkretnych, zaznaczonych na przedziałce godzinach. Dzięki temu naczynia Drinkitnow w przyjazny i ciekawy sposób podpowiedzą, w jakim tempie powinniśmy je opróżniać, aby przez cały dzień dostarczać naszemu organizmowi odpowiednią ilość płynów.

Zestaw Drinkitnow powinien się stać obowiązkowym elementem każdego biura, co potwierdzają zgodnie pracownicy Bonami.pl – klubu zakupowego z tematycznymi kolekcjami stylowych mebli, wyszukanych dekoracji i akcesoriów z designerskim pazurem, który oferuje klientom tematyczne kampanie, umożliwiające dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku: „Każdy w Bonami ma karafkę Drinkitnow i musimy przyznać, że nigdy wcześniej nie piliśmy tyle wody, ile pijemy teraz. One są naprawdę idealne!“

Nie każdy z nas pamięta, by pić przynajmniej 2 litry wody dziennie. Na szczęście dzieki Drinkitnow z oferty Bonami.pl możemy teraz zmienić ten zły nawyk. Stawiając na stole szklaną karafkę Drinkitnow mamy pewność, ile wody zostaje jeszcze do wypicia, by napełnić się dobrymi pomysłami i energią!

Zestaw Drinkitnow, Bonami.pl, cena: 121 zł

Zawartość opakowania: 1xkarafka 1l, 1x szklanka 250ml

Dostępne motywy: Floral green, Wave red, Wave black

Materiał: szkło, drewno

www.bonami.pl i https://www.facebook.com/BonamiPL

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF