Marka Wedel prezentuje nowe, karnawałowe kreacje Pierrota i Bajecznego. Smakołyki, dostępne do tej pory w postaci cukierków, batonów oraz czekolad, od stycznia pojawią się w formie pralin, które idealnie sprawdzą się jako miły upominek.

Pierrot i Bajeczny_packshot

Nowy Rok to dla wielu z nas czas postanowień. Niektórzy pragną awansować, inni wyjechać w daleką podróż lub przeprowadzić się na drugi koniec świata. Marka Wedel postanowiła natomiast…. rozpieszczać swoich konsumentów od początku roku! Już w styczniu każdy z fanów doskonałych smaków Pierrota i Bajecznego będzie mógł poznać ich noworoczną kreację. Słodycze dostępne będę teraz w formie pralin, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla gospodarza karnowałowej imprezy i słodki poczęstunek dla gości. Nowe bombonierki idealnie pasują nie tylko na noworoczne spotkania, ale będą też doskonałym pomysłem na niezobowiązujący upominek dla najbliższych przez cały rok.

Pierrot to przysmak z nadzieniem orzechowym i cząstkami orzechów arachidowych, natomiast Bajeczny wzbogacony jest o kawałki wafelków. Ich wyjątkowy smak znaliśmy dotychczas w formie cukierków, batonów i czekolad, a marka Wedel przygotowała teraz dla swoich konsumentów dodatkowe odsłony tych lubianych przysmaków.
Pierrot i Bajeczny dostępne będą od stycznia w postaci eleganckich bombonierek, a na ich największych fanów jeszcze większa porcja dostępna będzie w formie dużych tabliczek czekoladowych.

Bombonierki Pierrot i Bajeczny
119 g
Cena: 10, 00 PLN

Czekolada Bajeczny

280 g
Cena: 9,00

Czekolada Pierrot

280 g

PLN Cena: 9,00 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF