Kawałek ciasta wraz z filiżanką  gorącej kawy to sprawdzony sposób na chwilę przyjemności. Wśród ciast serwowanych przez Lodziarnie Firmowe od połowy października króluje piernik staropolski, przygotowywany według przedwojennej receptury pochodzącej z Kresów Wschodnich.  Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zachęcają do skosztowania tego wyjątkowego przysmaku, proponując do każdej zakupionej kawy porcję piernika w promocyjnej cenie – 4,50 zł.

15Oferta specjalna dostępna jest od połowy października we wszystkich Lodziarniach Firmowych Grycan-Lody od pokoleń, a także w punktach sprzedaży Grycan-Lody od pokoleń, w których dostępna jest tylko oferta na wynos.

Piernik staropolski oferowany w lodziarniach Grycan przygotowywany jest ręcznie w pracowni cukierniczej przy ul. Puławskiej 11 w Warszawie. Przepis liczy wiele lat i wywodzi się z Kresów. Wszystkie składniki są bardzo starannie dobierane, pochodzą od sprawdzonych dostawców, a bakalie znajdujące się w pierniku są specjalnie przygotowywane i ręcznie krojone. Piernik przekładany jest domowymi powidłami śliwkowymi, oblewany czekoladą i ozdabiany orzechami włoskimi.

– Wraz z mężem pochodzimy z rodzin o bogatych tradycjach cukierniczych, a domowe receptury i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w tworzeniu oferty ciast dostępnych w Lodziarniach Firmowych. Chcemy budzić w naszych gościach wspomnienia  smaków pamiętanych z dzieciństwa i dlatego serdecznie zachęcamy do skosztowana piernika staropolskiego. Wierzymy, że wraz z filiżanką gorącej kawy będzie smakować Państwu naprawdę wyśmienicie mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF