Duża rodzina, mało czasu, liczne grono przyjaciół, niespodziewane wizyty i pasja gotowania? Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie kuchni ułatwi nam zawsze wybrnięcie z kłopotu. Jednym z najważniejszych urządzeń w takiej sytuacji jest piekarnik, który pozwala w tym samym czasie przygotować dwie różnorodne potrawy. Doskonałym przykładem takich rozwiązań są wprowadzone przez firmę Samsung piekarniki do zabudowy z rodziny NEO w dwóch wariantach – kompaktowe i standardowe. Te ostatnie (NEO NV6584LNESR i NV6786BNESR) mają aż 70 litrów pojemności a ich wymiary ułatwiają montaż w typowych szafkach kuchennych o wymiarach 60x60x60 cm.

nv6584lnesr-003-right-15-angle-silverPieczeń, a może pieczeń i biszkopt jednocześnie?

Dzięki funkcji Dual Cook™ (zwanej też Twin Convection™) w piekarniku można piec w tym samym czasie dwa różne dania w różnych trybach i temperaturach. Specjalny separator dzieli wnętrze piekarnika na dwie niezależne komory, dzięki czemu możemy jednocześnie piec na przykład mięso i ciasto, a zapachy dań nie mieszają się ze sobą. Funkcja ta umożliwia przygotowanie obiadu z deserem dwa razy szybciej niż za pomocą zwykłego piekarnika. Podział na dwie komory można też wykorzystać, żeby piec tylko w jednej części piekarnika. Oszczędzamy wówczas aż do 25 procent energii oraz skracamy czas potrzebny na nagrzanie się komory.

Funkcje, z których warto korzystać

Piekarniki Samsung z serii NEO mają szereg nowych funkcji pieczenia, które sprawią, że każdy poczuje się jak szef kuchni.

·         Funkcja pieczenia wstępnego: na początku mięso opiekane jest w temperaturze 220℃, co powoduje szybkie ścięcie białka, zapobiegając wysuszeniu pieczeni, a następnie piekarnik znacznie obniża temperaturę. Proces pieczenia zachodzi powoli, dzięki czemu mięso jest kruche i soczyste.

·         Funkcja intensywnego pieczenia: wykorzystuje ciepło pochodzące z czterech źródeł umożliwiając równomierne pieczenie mrożonych dań.

·         Utrzymywanie temperatury: umożliwia utrzymanie przygotowanych wcześniej potraw w cieple tak długa, aż przyjdą goście lub domownicy zasiądą do stołu.

nv6786bnesr-001-front·         Podgrzewacz do talerzy: dzięki tej funkcji możemy serwować dania podane tak, jak w najlepszych restauracjach.

·         Termoobieg + grill: umożliwia uzyskanie chrupiącej, równomiernie przyrumienionej potrawy.

·         Czyszczenie katalityczne: Wypala tłuszcz i nagromadzone osady, tak aby utrzymać piekarnik w czystości.

Smakowity design

Nowy piekarnik firmy Samsung może być ozdobą każdej kuchni. Proste linie, minimalistyczny design, dyskretne detale oraz elegancki błękitny wyświetlacz LED na każdym zrobią wrażenie. Wysmakowany design sprawia, że piekarnik Neo Dual Cook ™ z łatwością wkomponuje się we wnętrze kuchni. Piękno, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania – to wszystko znajdziemy w piekarnikach z rodziny NEO

Sugerowana cena detaliczna:

NV6584LNESR – 2899

NV6786BNESR – 3799

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF