Precyzyjna regulacja temperatury w zakresie 30 – 300 st. C, blisko 70 programów automatycznych, 14 rodzajów grzania i wyświetlacz TFT – gotowanie nigdy nie było tak dokładnie kontrolowane. Piekarnik marki Siemens sam zadba o przygotowanie najsmaczniejszych potraw i późniejsze sprzątanie jego wnętrza.

Precyzja pieczenia

2Dzięki wyposażeniu w elektronikę cookControl piekarnik sam dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu pieczenia dla 68 potraw zapisanych w jego pamięci. Uzyskanie idealnego efektu smacznych dań jest niezwykle proste: wystarczy wybrać odpowiedni program, podać wagę oraz inne właściwości potrawy, a wszystkie pozostałe zadanie przejmie piekarnik. Urządzenie sam zadba również o dokładne czyszczenia jego wnętrza. Inżynierowie marki Siemens, dzięki wyposażeniu piekarnika w funkcję activeClean (pyrolizę), wyręczyli nas w obowiązku pozbywania się uporczywych, tłustych zabrudzeń. By wnętrze piekarnika było zawsze idealnie czyste, po wybraniu activeClean, temperatura w jego wnętrzu osiąga poziom ok. 500 st. C., wypalając tym samym wszelkie zabrudzenia i przygotowując je do kolejnych wypieków. Wymienione zalety piekarnika uzupełnia szybkie nagrzewanie. Korzystając z niego skracamy czas oczekiwania na pożądany zakres temperatury o 30 proc., oszczędzając jednocześnie nie tylko czas, ale również zużycie energii.

Wyróżnione wzornictwo

Piekarnik HB78GU570 wyróżniają nie tylko inteligentne rozwiązania technologiczne, ale również ponadczasowe wzornictwo. Wykonany ze stali i szkła front urządzenia uzupełnia sterowanie lightControl, konsekwentnie stosowane w wielu pozostałych sprzętach gospodarstwa domowego marki Siemens. Korzystając z niego zyskujemy szybką i łatwą obsługę wszystkich funkcji piekarnika. Niebieski kolor nie tylko podkreśla design AGD marki Siemens, ale również informuje o tym, czy urządzenie jest włączone. Praktycznym rozwiązaniem, wpływającym na jeszcze większy komfort korzystania z zalet piekarnika jest także duży wyświetlacz TFT, sygnalizujący aktualnie wybrany program pieczenia.

Piekarnik z serii cookControl68 HB78GU570                                        

3–  68 programów automatycznych

–  system automatycznego czyszczenia activeClean

–  wyświetlacz TFT

–  szybkie nagrzewanie

–  lightControl          

Cena:  5999 zł           

 

Więcej informacji na:

http://www.siemens-home.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF