Świąt nie będzie! – ma ochotę stwierdzić niejedna pani domu, zbierając siły do przygotowań wigilijnej kolacji. Niezliczone godziny spędzone na zakupach i późniejszy wyścig z czasem w kuchni, znane są niejednej z nas. W ferworze świątecznej gorączki warto zatem zadbać, aby otaczające nas AGD pomagało, a nawet wyręczało w zaplanowanych obowiązkach.

Rośnijcie jak na drożdżach

Nasze babcie wierzyły, że ciasto wyrośnie tylko wtedy, gdy przez cały czas przygotowań nie usiądziemy nawet na chwilę, a odpowiednio słodki smak nada wypiekom tylko dobry humor gospodyni. W przesądy można wierzyć lub włożyć między bajki. Rozwiązaniem najbezpieczniejszym będzie zaufanie piekarnikowi cookControl68 marki Siemens. Funkcją, która z pewnością podbije serce każdego domowego cukiernika jest hydroBaking. Wilgoć zatrzymywana wewnątrz piekarnika, pozwala uzyskać ciasto zawsze odpowiednio wilgotne i chrupiące na wierzchu. To doskonała wiadomość dla wszystkich łasuchów, a szczególnie dla miłośników ciasta drożdżowego, które po wyjęciu z piekarnika HB78BD571 w magiczny sposób przeniesie nas do beztroskich czasów dzieciństwa.

Dodatkowym ułatwieniem jest Termoobieg 3D plus eco. Udoskonalenie gwarantuje nie tylko redukcję zużycia energii aż o 30%, ale także zapewnia perfekcyjne rezultaty pieczenia na jednym z trzech poziomów piekarnika. Sama zdecyduj, czy Termoobieg 3D plus eco ma działać na wszystkich poziomach, czy tylko na jednym, wybranym przez Ciebie. Od tej pory piekarnik sam kontroluje temperaturę wypieków, jednocześnie będąc przyjazny środowisku i Twoim rachunkom.

 

Technologia komfortu i bezpieczeństwa

Piekarnik marki Siemens to także 68 automatycznych programów, które ustawią za Ciebie czas i temperaturę pieczenia dla każdej potrawy, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na poszukiwanie kulinarnych wskazówek w obszernych książkach kucharskich, czy wykonując częste telefony do mamy… Chyba, że będziesz chciała pochwalić swój piekarnik za jego wyposażenie w wózek Cargo. Konstrukcja wózka opiera się na prostym pomyśle montażu prowadnic blach po wewnętrznej stronie drzwi, gwarantując stabilność i wygodny dostęp do ciast i potraw. System softClose sprawi zaś, że bez żadnego wysiłku drzwi piekarnika skutecznie domkną się same. A na koniec sprzątanie, którego… nie ma! O czystość piekarnika zadba system automatycznego czyszczenia pyrolitycznego activeClean. Kiedy Ty będziesz już odpoczywać, Twój piekarnik rozgrzeje się do temperatury w granicach 500oC, zamieniając w ten sposób wszystkie zanieczyszczenia… w łatwy do usunięcia popiół.

 

Wzór godny naśladowania

Wszystkie te funkcje i udogodnienia, powstałe z myślą o Tobie, dopełniliśmy niepowtarzalnym wyglądem. Rozbłyskujące subtelnym, niebieskim światłem kontury pokrętła oraz obudowa wykonana ze stali szlachetnej i szkła, zostały docenione najwyższym wyróżnieniem w dziedzinie światowego wzornictwa reddot International Design Award.

 

Piekarnik HB78BD571 – pozwól sobie pomóc

Symbol: HB78BD571                                                         

 • 14 rodzajów grzania
 • 68 programów automatycznych
 • Funkcja Memory
 • Automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego

activeClean

 • Wyświetlacz TFT
 • Pojemność 67 litrów
 • 595 x 595 x 548 mm

Cena:  6209 zł

 

http://www.siemens-home.pl/

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF