Kuchenka mikrofalowa i tradycyjny piekarnik – każde z tych urządzeń ma swoje zalety, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne czasami trzeba zdecydować się na jedno z nich. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom spod znaku Siemens nie musimy już rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie!

8Piekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 to kolejny przykład wyjątkowego nowatorstwa technologii Siemens – urządzenie bowiem odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal. Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Entuzjastów wolnego czasu z pewnością przekona również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony czas możemy wtedy spędzić na przykład na miłej kolacji.

W tym na pozór niewielkim urządzeniu przygotujemy naprawdę duże porcje (wnętrze ma pojemność aż 42 l), zwłaszcza gdy wykorzystamy kilka poziomów. W zależności od sposobu użycia oszczędzamy do 80% czasu i 50% energii, co stanowi niebagatelny argument przy doborze urządzeń kuchennych. A co równie istotne – w przypadku niewielkiej kuchni oszczędzamy cenną przestrzeń.

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą, model HB86P575

programy automatyczne cookControl 70

panel sterujący lightControl z wyświetlaczem TFT

automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean®

Termoobieg 3D Plus

Cena:  6089 zł                       

 

Więcej informacji na:

 

http://www.siemens-home.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF