OSM Piątnica, jedyna firma w Polsce produkująca śmietankowo-kremowy ser Mascarpone, rozszerza ofertę o nową grupę asortymentową pod marką Milandia Ogród Smaków. Nowość w ofercie Piątnicy to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów poszukujących wyjątkowych i inspirujących smaków i jednocześnie pierwszy na rynku ser w plastrach, którego głównym składnikiem jest mascarpone.

 

Oprócz nowoczesnej i wygodnej formy – gotowych porcji    w postaci plastrów podanych na tacce – sery twarogowe Piątnicy wyróżnia dobór i kompozycja smaków. Ser Milandia Ogród Smaków dostępny jest w czterech wariantach: Naturalnie śmietankowy, Różowy pieprz brazylijski, Cebula szalotka z ziołami oraz Papryka i pomidor z bazylią.

Milandia Ogród Smaków stanowi doskonałe urozmaicenie tradycyjnych kanapek, idealnie komponuje się z pieczywem świeżym oraz tostowym, sprawdzi się także w roli przekąski oraz jako dodatek do zapiekanek i innych dań na ciepło. Jest ciekawą alternatywą dla mozzarelli w sałatkach Caprese z pomidorami, oliwą i bazylią.

Ser Milandia podany jest w funkcjonalnym opakowaniu typu otwórz-zamknij, w którym znajduje się 8 oddzielonych od siebie plastrów sera. Specjalna folia opakowania posiada wysoki współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV, dzięki czemu produkt zachowuje wszystkie walory odżywcze i smakowe.

Tak, jak pozostałe produkty Piątnicy, sery twarogowe w plastrach wymagają zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego i powinny być przechowywane w temperaturze od +1 do +8ºC.

 

Gama serów Milandia Ogród Smaków wprowadzana została do sprzedaży od 8 listopada br. w cenie ok. 3,50 zł za opakowanie 150 g.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF