Robot kuchenny Philips Avance Collection z 12 ustawieniami prędkości oraz wysoką liczbą funkcji sprawi, że zapomnisz o wszystkich złych stronach gotowania. A dostępne opcjonalne akcesoria pozwolą Ci dostosować robota Avance Collection do Twoich indywidualnych potrzeb!

Gotowanie posiłków dla najbliższych dostarcza mnóstwo radości i satysfakcji. Lubisz proces mieszania się składników i przypraw, zapachów i smaków. Cieszysz się, gdy goście chwalą Twoje potrawy.  Ale przygotowanie warzyw potrzebnych do przyrządzenia zupy, sosu czy sałatki pochłania dużo czasu i wymaga nakładu pracy.

Z pomocą robota kuchennego Avance Collection HR7778 w jednej chwili poszatkujesz warzywa, rozdrobnisz ser, ubijesz żółtka, zmiksujesz owoce lub wyciśniesz sok z cytrusów. Masz ochotę na świeży, ciepły chleb o poranku? Wyrobienie ciasta zajmie chwilę – wystarczy naciśnięcie jednego przycisku!

Silnik o mocy 1000 W, 12 ustawień prędkości, 4 ostre tarcze ze stali szlachetnej, duży otwór na produkty i pojemna sokowirówka to tylko niektóre z zalet robota kuchennego Philips Avance Collection.

Dzięki wyposażeniu w specjalne metalowe końcówki – do wyrabiania ciasta i do ubijania  białek – pieczenie chleba, ciastek lub przygotowanie deseru stanie się niezwykle proste i przyjemne. Za pomocą chromowanego pokrętła ustawisz dowolną prędkość działania urządzenia a tryb pulsacyjny zapewni Ci dodatkową kontrolę nad procesem miksowania lub rozdrabniania składnikow.

Automatyczne przyciski wyrabiania ciasta, kruszenia lodu i ubijania (białek lub śmietany) usprawniają pracę w kuchni. Wystarczy ustawić pokrętło w pozycji „ON” i nacisnąć wybrany przycisk a silnik automatycznie ustawi odpowiednią prędkość i funkcje pulsacyjne.

Robot kuchenny Avance Collection został wyposażony w 4 tarcze ze stali szlachetnej, przystosowane do rozdrabniania lub krojenia różnego rodzaju produktów:

*       do rozdrabniania  (na drobno i na grubo)

*       do rozdrabnianiu sera i ziemniaków

*       do krojenia warzyw w cienkie słupki

*       do krojenia ziemniaków na frytki

 

Sokowirówka odśrodkowa przygotuje jednorazowo  do 6-ciu szklanek napoju. Posiada duży otwór na owoce i warzywa, które możesz wkładać w całości, bez potrzeby ich wcześniejszego rozdrabniania.  Filtr z mikrosiateczką ze stali szlachetnej wyciśnie je do ostatniej kropli! Pojemnik 3,4 l i dzbanek blendera 1,5 l pozwalają przygotować rodzinne porcje.

Philips oferuje także podstawową wersję prezentowanego robota kuchennego. Jest to Avance Collection HR7776 w kolorze czarnym, dostępny z kompletem akcesoriów: dwie tarcze do krojenia i szatkowania, blender, wyciskarka do cytrusów, końcówki do wyrabiania ciasta i ubijania białek.   Wybierz ten, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF