Wprowadzenie dwukomorowych kapsułek do prania Persil w 2012 roku okazało się dużym sukcesem. Najwyższy czas na kolejną innowację, dzięki której przyszłość naszego prania zdaje się wyglądać o wiele jaśniej. Udoskonalona formuła Persil Duo-Caps Brightness+ to kompilacja skoncentrowanego, płynnego odplamiacza i środka piorącego z Aktywatorem Blasku+, które – łącząc się podczas prania – pomagają zachować głębię kolorów i przeciwdziałają szarzeniu tkanin, przywracając blask zarówno białym, jak i kolorowym ubraniom. Pożegnajmy plamy, powitajmy lśniącą czystość!

PEDC CO BOX15Czerwona skarpetka, która zupełnie niezauważona zaplątała się w pralce w towarzystwie sterty białych koszul (w tym tej najukochańszej) – taka sytuacja zdarzyła się chyba każdemu. Wystarczy odrobina nieuwagi a konsekwencją może być konieczność wymiany części garderoby. Z pomocą przychodzi nowa formuła Persil Duo-Caps Brightness+. Dzięki innowacyjnemu podejściu i możliwościom technologicznym, w jednej kapsułce zamknięte zostały: aktywator bieli i inhibitor przenoszenia barwników na inne tkaniny. Umieszczone w dwóch osobnych komorach kapsułki składniki łączą się dopiero wówczas, kiedy środek piorący wejdzie w kontakt z wodą w bębnie pralki. Tym samym uwalnia swoją podwójną moc, która zapewnia ubraniom wprost olśniewającą czystość, intensywne kolory i biel oraz skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

W zielonej komorze Persil Duo-Caps Brightness+ znalazła się kompozycja piorąca o udoskonalonej formule, wzbogacona o Aktywator Blasku+ oraz środek zapobiegający zafarbowaniu ubrań podczas prania. Z kolei niebieska komora kapsułki zawiera skoncentrowany, płynny odplamiacz (aktywator bieli), który usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, pozostawiając ubrania olśniewająco czyste i świeże. Nowa formuła przywraca blask zarówno białym, jak i kolorowym ubraniom. Wariant do prania tkanin kolorowych wyróżnia się większą  zawartością inhibitora, który zapewnia dodatkową ochronę przed zafarbowaniem i blaknięciem.

Nowy Persil Duo-Caps Brightness+ działa nawet w niskich temperaturach prania – już od 20⁰C. Dzięki temu jest on nie tylko wygodny w użyciu i skuteczny, ale także pozwala konsumentom dbać o środowisko naturalne. Kapsułki wykonane są z folii, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. Wystarczy umieścić ją bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i uruchomić program. Podwójna moc Persil Duo-Caps Brightness+ skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym żadnych pozostałości na ubraniach. Folia ulega biodegradacji, dzięki czemu produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Nowy Persil Duo-Caps Brightness+ jest dostępny w lekkich, wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach. Kapsułki umożliwiające wykonanie 15 prań umieszczone zostały w funkcjonalnym pudełku wielokrotnego użytku, natomiast wersje 30 i 38 sztuk – w praktycznych, zamykanych workach. Produkt występuje w czterech wariantach zapachowych, przeznaczonych zarówno do prania tkanin białych, jak i kolorowych: Regular, Color, Freshness by Silan Color i Lavender.

Rekomendowana cena nowych kapsułek Persil Duo-Caps Brightness+:

  • opakowanie 15 kapsułek – około 19,99 zł brutto
  • opakowanie 30 kapsułek – około 34,99 zł brutto
  • opakowanie 38 kapsułek – około 39,99 zł brutto
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF