Samsung prezentuje pięć nowych linii odkurzaczy workowych: Mountain, Pebble, Jungle, F300 i F600. Wszystkie urządzenia wyróżniają się wysokim komfortem obsługi i dużą efektywnością pracy.

vc08f60juvb-6-Na rynku dostępne są obecnie odkurzacze wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, jak na przykład modele bezworkowe, wodne, a nawet czyszczące roboty. Tradycyjne odkurzacze workowe wciąż cieszą się jednak dużym powodzeniem. Niezawodność i wygoda użytkowania sprawiają, że wciąż chętnie wybieramy klasyczny typ odkurzacza. Na wyróżnienie zasługuje wyjątkowa oferta światowego lidera w dziedzinie czystości – firmy Samsung. Pięć nowych linii odkurzaczy workowych Samsung: Mountain, Pebble, Jungle, F300 i F600 cechuje technologiczne zaawansowanie, niezawodność i komfort obsługi.

Mountain

Urządzenia Samsung z linii Mountain są jednymi z podstawowych modeli odkurzaczy workowych o mocy ssącej do 380W. Wyposażono je w 2,5 litrowe wymienne worki, filtrację EPA i stalowe, teleskopowe rury, a także w specjalne, ułatwiające sprzątanie akcesoria. Ponadto odkurzacze te posiadają miękkie koła, dzięki czemu korzystanie z nich jest wygodne i bezpieczne dla podłóg w mieszkaniu.

Pebble

Odkurzacze z serii Pebble to kolejne urządzenia Samsung, które cechuje przede wszystkim niewielki rozmiar. Kompaktową wielkość urządzenia docenią z pewnością właściciele mniejszych mieszkań. Modele Pebble mieszczą w sobie worki o pojemności 2,5 litra i osiągają moc ssącą 340W.
Te wyjątkowo stylowe odkurzacze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – pomarańczowej i niebieskiej.

vc15f30wnll-2-Jungle

Wygoda użytkowania to podstawowa cecha odkurzaczy z linii Jungle. Seria została stworzona z myślą o komforcie użytkownika. Urządzenia wyróżniają się bardzo cichą pracą przy mocy ssące 340W oraz 3 litrową pojemnością worka. Filtracja HEPA zatrzymująca 100% zanieczyszczeń powietrza, sprawia, że produkt docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Dodatkowo modele VC15SVNJGGT i VC15RHNJGGT zostały wyposażone w filtr Twister, który wyłapuje większe zanieczyszczenia, dzięki czemu worki wystarczą nam na dłużej, a moc ssąca nie spada.

F300

Produkty z serii F300 idealnie sprawdzają się w domowych warunkach. Dzięki wysokiej mocy ssącej 350W, specjalnym ochraniaczom mebli i ścian, filtracji HEPA i obracającym się o 360 stopni kołom, odkurzacz spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Na uwagę zasługuje w szczególności model VC15F30WNLL, który wyposażono w specjalną turboszczotkę Pet Brush, która doskonale usuwa zanieczyszczenia, takie jak włosy, nitki i sierść zwierząt.

F600

Odkurzacze F600 to gwarancja perfekcyjnej czystości. Dzięki dołączonej szczotce do parkietu, szczotce szczelinowej i zbierającej kurz możemy cieszyć się czystym i lśniącym wnętrzem. Wysoka moc ssąca pozwala łatwo zbierać zarówno duże jak i małe zabrudzenia z każdej powierzchni. Higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracja HEPA, wyłapują zarówno zanieczyszczenia, jak i alergeny, sprawiając, że Twoje otoczenie jest wolne od niepożądanych składników. Specjalnie zaprojektowany Air Cusion Protector ochroni meble i ściany przed uszkodzeniem i zarysowaniem, a wyświetlacz LED i lekkie aluminiowe, teleskopowe rury ułatwią użytkowanie. Dodatkowo model VC08F60JUVB został wyposażony w sterowanie w rączce i dodatkową turboszczotkę do zbierania sierści i włosów z dywanów.

Nowe odkurzacze workowe są już dostępne w sklepach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF