Nowa inteligentna niania Philips Avent uGrow pozwala cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem, niezależnie jak daleko jesteś i co robisz – wszystko dzięki połączeniu z internetem. Niania łączy się przez sieć Wi-Fi, a Ty możesz obserwować swoją pociechę i być z nią w kontakcie dzięki aplikacji Smart Baby Monitor obsługiwanej przez urządzenia mobilne.

image001Nic nie jest tak ważne dla świeżo upieczonych rodziców, jak poczucie bliskości ze swoim maluszkiem. Właśnie dlatego stworzono elektroniczne nianie, które pomagają zachować bezpieczny kontakt z dzieckiem, podczas gdy rodzic jest w innym pomieszczeniu. Ale technologia idzie do przodu i teraz możliwe jest stałe połączenie z dzieckiem zarówno z domu, jak i pracy oraz innych miejsc! Wszystko dzięki nowej niani Philips Avent uGrow, która została zaprojektowana z myślą o wspraciu rodziców w opiecie nad dziećmi.

Inteligentna niania uGrow wprowadza rodziców w tajniki zintegrowanej technologii w zakresie monitorowania snu i otoczenia. Elektroniczna niania łączy się z Internetem przez sieć Wi- Fi, a Ty możesz ją obsługiwać i mieć podgląd na swoją pociechę na urządzeniu mobilnym poprzez przyjazną dla użytkownika aplikację Smart Baby Monitor. Dzięki technologii Safe Connect aplikacja w płynny sposób przełącza się między sieciami WiFi, 3G i 4G, co gwarantuje stały kontakt z dzieckiem. W przypadku pogorszenia się jakości połączenia internetowego aplikacja automatycznie odpowiednio dostosowuje jakość dźwięku i obrazu. Aplikacja informuje na bieżąco, kiedy Twoje dziecko Cię potrzebuje – zarówno w obszarze ekranu głównego, kiedy akurat oglądasz swoją pociechę i mówisz do niej, jak i wtedy, gdy aplikacja pracuje w tle, a Ty korzystasz z telefonu do innych celów. Ponadto wszystkie ustawienia i powiadomienia niani i aplikacji można w pełni spersonalizować, dzięki czemu możesz wybrać dokładną częstotliwość i typ aktualizacji, które chcesz otrzymywać.

Do aplikacji warto też zaprosić swoich bliskich i wspólnie obserwować dziecko i nawiązywać z nim kontakt. W aplikacji można używać maksymalnie 10 kont, a w jednym momencie maluszek może być obserwowany nawet przez 3 członków rodziny czy znajomych, którzy otrzymali dostęp do obrazu. W dodatku, aby zapewnić najbliższym jeszcze większy komfort, urządzenie daje możliwość łączności dwukierunkowej. Oznacza to, że w każdej chwili możesz uspokoić swoje dziecko, mówiąc do niego czy śpiewając ulubioną kołysankę albo poprosić o to babcię, która mieszka daleko i nie może zrobić tego siedząc przy maluchu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z dzieckiem niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz Ty lub Twoi bliscy. Aby zapewnić komfort korzystania, aplikacja Smart Baby Monitor na bieżąco wysyła powiadomienia, kto podłączył się do obrazu. Niania gwarantuje więc bezpieczne połączenie i zachowanie prywatności – to Ty decydujesz, kiedy i komu chcesz udostępnić obraz.

Ponadto, niania uGrow został wyposażona w innowacyjny czujnik temperatury i wilgotności, który powiadamia na ekranie nawet o najmniejszych zmianach w otoczeniu dziecka, na które możesz natychmiast zareagować. Dzięki przydatnemu rejestrowi temperatury i wilgotności możesz również zobaczyć, jak otoczenie w pokoju wpływa na sen twojego maluszka. Inteligentna niania uGrow ma także możliwości uspokajające – została wyposażona w ciepłe kolorowe światło działające niczym nocna lampka i szeroki wybór kojących kołysanek, które daje się w dowolnym momencie zmieniać za pomocą aplikacji.

Elektroniczna niania uGrow SCD860/52 jest już dostępna w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 919zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF