Pawełki to kultowe batony od E.Wedel uwielbiane przez Polaków od lat. Teraz zaskakują odświeżonym, nowoczesnym opakowaniem i… zupełnie nowym smakiem. Do oferowanych dotychczas wersji dołączył batonik o smaku Caffe Latte. Spróbuj wyjątkowego połączenia aksamitnego nadzienia oraz oryginalnej wedlowskiej czekolady.

pawelekKażdy z nas uwielbia rozkoszować się radością. Najlepszym towarzyszem takich momentów jest Pawełek – znany od pokoleń wedlowski baton. W tym roku marka wprowadza nowy wariant smakowy – Pawełek o smaku Caffe Latte w mlecznej czekoladzie. Baton został stworzony z myślą o miłośnikach kawy z mlekiem i nawiązuje do rytuału  picia tego napoju w połączeniu ze słodką, czekoladową przyjemnością. Oprócz nowości, w ofercie znaleźć można  znane i uwielbiane od lat smaki tj. Pawełek Toffi, Śmietanka, Advocat i Czekolada z aksamitnymi nadzieniami w kruchej wedlowskiej czekoladzie.

Zmiany w Pawełkach to nie tylko nowy smak, ale także, nowoczesne i apetyczne opakowania, których design odzwierciedla charakter produktu. Doskonale korespondują ze zmianami całego portfolio marki:  zastosowano nowy odcień granatu, odświeżono logotyp i wykorzystano efekt metalizy, która sprawia, że wedlowskie słodycze wyróżniają się na sklepowej półce. Opakowanie batonów Pawełek od E.Wedel jest teraz z pewnością dużo bardziej energetyczne i zachęca do rozkoszowania się radością.

Pawełek Toffi, Pawełek Śmietanka, Pawełek Czekolada, Pawełek Advocat, Pawełek Caffe Latte

Waga: 45 g

Cena: ok. 1,70 zł

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF