Unikalne produkty cukiernicze oferowane w sklepie internetowym patiserka.pl pozwolą każdemu tworzyć doskonałe tafle czekoladowe o oryginalnych smakach, eleganckie praliny, fantazyjne babeczki oraz różnorodne, niepowtarzalne desery. Wystarczy wizyta na stronie www.patiserka.pl, aby znaleźć wszystko: ciekawe przepisy, filmy instruktażowe, cenne wskazówki i informacje oraz najwyższej jakości półprodukty i składniki cukiernicze, sprzęt do przygotowywania deserów, a nawet eleganckie opakowania na słodkości.

23Z pasji do czekolady

Sklep patiserka.pl został założony przez Marcina Niedzielskiego, którego oczarował smak najlepszych czekolad, gdy pracował w szwajcarskiej firmie Barry Callebaut. To największa na świecie firma zajmująca się produkcją i sprzedażą czekolady używanej przez całą branżę cukierniczą. Marcin Niedzielski przez kilka lat był dyrektorem sprzedaży i marketingu w południowo-wschodniej Europie i odpowiadał za rozwój marek  Cacao Barry i Callebaut. „Kiedy po raz pierwszy spróbowałem deserów przygotowanych na bazie kuwertur Barry Callebaut, to było dla mnie prawdziwe odkrycie” – mówi Marcin Niedzielski – „Poczułem się tak, jakbym przesiadł się z samochodu średniej klasy do luksusowej limuzyny. Niby i to, i to jest samochodem, ale doznania z jazdy są zupełnie inne. Marzę o tym, aby jak największa liczba osób miała szansę spróbować tak wspaniałej czekolady. Stąd pomysł na założenie sklepu patiserka.pl, w którym sprzedajemy najwyższej jakości, sprawdzone półprodukty do robienia deserów. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do profesjonalistów. Sprzedajemy kuwertury w niewielkich opakowaniach, żeby każdy, kto chce samodzielnie w domu tworzyć własne dzieła cukiernicze, mógł korzystać z najlepszych składników.”  

Odkryj czekoladę na nowo

Patiserka.pl to sklep wyjątkowy, zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i podejście do klienta. Na stronie znajdują się ciekawe przepisy wraz ze szczegółowym opisem jak dany deser należy przygotować. Dla ułatwienia zamieszczono również filmy instruktażowe. „Chcemy dzielić się naszą pasją i wiedzą. Zależy nam, aby klienci wiedzieli jak prawidłowo używać składniki, aby osiągnąć wymarzony efekt. Nasze przepisy są bardzo szczegółowe, więc nikt nie powinien mieć kłopotów z ich stosowaniem. Można je także wykorzystywać, jako inspiracje do tworzenia własnych smaków” – dodaje Marcin Niedzielski

W ofercie patiserka.pl znajdują się najlepsze półprodukty używane przez profesjonalnych cukierników na całym świecie. Można je nabyć w niewielkich opakowaniach, idealnych na potrzeby kuchni domowej, małych restauracji czy kawiarni. Nie ma w nim gotowych mieszanek cukierniczych i sztucznych polepszaczy smakowych. W sklepie dostępne są wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości, bowiem tylko z takich można stworzyć doskonałe semifreddo, babeczki czekoladowe, praliny, kremy do chleba czy lody na patyku.

Oferta nie jest bardzo rozbudowana, co z pewnością ułatwi zakupy nawet początkującym. Znaleźć w nim można m.in. kuwertury o różnych smakach, pasty orzechowe, owoce liofilizowane, orzechy karmelizowane, krokanty, masło kakaowe, cukier inwerterowany czy laski wilgotnej wanilii. Niektóre nazwy pewnie niewiele mówią laikom, ale na stronie znajdują się dokładne informacje na temat ich zastosowania.  Produkty są starannie dobierane na podstawie rozmów z profesjonalistami i własnego doświadczenia. W ten sposób firma gwarantuje sprzedaż towarów sprawdzonych i unikalnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu www.patiserka.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF