Lider rynkowy – marka Corny wprowadza na lato lekką alternatywę dla czekoladowych słodyczy. Corny big Fruit to batonik zbożowy pełen aż 3 różnych owoców. Do wyboru mamy wersję z dodatkiem jabłek,owoców leśnych lub truskawek, stanowiących aż 20 % produktu.Takie połączenie sprawia, że po Corny big Fruit możemy sięgać każdego dnia bez wyrzutów sumienia.

1Podręczna owocowo-zbożowa przekąska

Zboże i owoce – to produkty, których nie powinno zabraknąć w zbilansowanej diecie. Stanowią one źródło łatwo przyswajalnej energii, potrzebnej każdego dnia do efektywnej pracy, nauki czy też uprawiania sportu. Jeśli odczujemy jej spadek wystarczy, że sięgniemy po nową, pyszną przekąskę -batonik Corny big Fruit. Jest to zastrzyk energii, który dzięki podręcznemu rozmiarowi, zawsze możemy mieć pod ręką. Z łatwością bowiem mieści się w kieszeni, torebce czy plecaku. Co więcej, skład Corny big Fruit, który aż w 20% wypełniają owoce (jabłka, truskawki lub owoce leśne) oraz brak czekolady, czynią go idealną propozycją na lato.

Z wykorzystaniem Corny big Fruit w szybki sposób przygotujemy letni, pyszny deser – wystarczy połączyć batonik z lodami waniliowymi.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

CornyBig Fruit

Waga: 40 g

Cena rekomendowana:2,29 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF