Lato kusi nas soczystymi owocami. Pierwsze pojawiają się truskawki, kilka tygodni później możemy już cieszyć się czereśniami, wiśniami czy śliwkami. Świeże prosto z drzewa, w ciastach, deserach czy sałatkach – smakują nam w każdej postaci. Latem warto dodawać je także do herbat, szczególnie tych smakowych. Kawałki owoców wydobędą z nich bowiem soczystą i słodką nutę.

Herbaty owocowe to bogactwo aromatów i źródło zdrowia.  Doskonale smakują zarówno gorące, jak i mrożone – skutecznie orzeźwiają i gaszą pragnienie. To zdrowy, niekaloryczny i smaczny napój w sam raz na lato. Do herbat owocowych, na przykład tych od Ahmad Tea London, warto dodawać kawałki dojrzałych i soczystych owoców, ponieważ wydobędą z nich ciekawą, słodką nutę.

1

Tęcza smaków, zapachów i kolorów

Dostępność wielu różnych kompozycji herbat stwarza możliwość wyboru mieszanki o smaku naszych ulubionych owoców. Od delikatnego naparu o głębokim i cudownym aromacie jabłka, przez herbatę o zapachu ogrodu malinowego do intrygującego połączenia kiwi z truskawką – to tylko niektóre z propozycji Ahmad Tea London. Wśród owocowych mieszanek znajdziemy także bardziej egzotyczne smaki takie jak: brzoskwinia z marakują, mango, czy morela.

Herbaty owocowe w połączeniu z kawałkami owoców i kostkami lodu to napój, którym możemy cieszyć się przez całe lato.

Więcej informacji na temat Ahmad Tea London można znaleźć na stronie www.ahmadtea.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF