Aromatyzowane herbaty Twinings to wyjątkowe połączenie tradycyjnej angielskiej, czarnej herbaty z dodatkiem owocowej nuty. Wraz z nadejściem wiosny, herbaty Twinings o najlepszych, owocowych smakach pojawią się w nowym, szlachetnym i wyrazistym obliczu.

 

Marka Twinings od lat słynie z umiejętnego łączenia tradycji i doświadczenia z aktualnymi trendami. Wykorzystując wiedzę swoich herbacianych ekspertów i sprawdzone receptury, Twinings oferuje herbaty o niezmiennie doskonałej jakości. Bazując na wyjątkowej czarnej herbacie Twinings, stworzone zostały niezwykłe smaki owocowych herbat, które prezentują się jeszcze bardziej interesująco.

 

W nowej odświeżonej linii opakowań dostępnych jest sześć wyjątkowych rodzajów aromatycznych, owocowych, czarnych herbat Twinings:

 

Herbata Brzoskwiniowa – wyjątkowa mieszanka herbat z cząstkami brzoskwini i soczystym, brzoskwiniowym aromatem.
 
Herbata Cztery Czerwone Owoce – czarna, aromatyzowana herbata z kawałkami pysznych czerwonych owoców – czerwonej porzeczki, maliny, truskawki i wiśni.

 
Herbata Cytrynowa – czarna herbata o cytrynowym aromacie. Doskonała o każdej porze dnia.
 
Herbata Jabłkowa z Cynamonem i Rodzynkami – czarna herbata Twinings o wyjątkowym aromacie łączącym smak jabłka, cynamonu i rodzynek.

Herbata Pomarańczowa z Cynamonem – mieszanka czarnych herbat Twinings ze skórką pomarańczową i cynamonem. Doskonale smakuje na gorąco i na zimno, również
z dodatkiem miodu.

 

Kolekcja Flavour Collections – mieszanka pięciu czarnych herbat
o owocowych aromatach. W opakowaniu znajdziemy po pięć saszetek herbat Twinings: Herbaty Jabłkowej z Cynamonem i Rodzynkami, Herbaty Cytrynowej, Herbaty Waniliowej i Herbaty o smaku Czarnej Porzeczki.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF