Od lutego na półkach sklepowych znaleźć można unikalną na rynku ofertę dżemów Łowicz w duosmakach. Każdy dżem to zaskakujące połączenie owoców i nowy smak do odkrycia.

Parę zieloną stanowi połączenie agrestu i kiwi, czyli słodko-kwaśne szaleństwo smaku. W drugiej parze brzoskwinia łączy się z marakują – jest więc egzotycznie i słodko. Trzecie zestawienie to pełny i wyrazisty smak czerwonych i czarnych porzeczek, specjalnie dla wielbicieli kwaskowatego smaku.

Clipboard dzemy

Jak wszystkie dżemy Łowicza, nowe produkty nie zawierają żadnych konserwantów, są całkowicie naturalne, pełne owoców i niskosłodzone. Swój smak i świeżość zachowują dzięki odpowiednio dobranym, najlepszym owocom oraz procesowi pasteryzacji. Sprzedawane są w standardowym słoiku (280 g) w cenie zwykłych dżemów, a szata graficzna wyraźnie odróżnia je od pozostałych produktów.

 

Owocowe połączenia w dżemach Łowicza nadadzą koloru każdemu posiłkowi. Można nimi urozmaicić poranną kanapkę, podwieczorkowego naleśnika lub podkreślić smak deserów.

 

 

Nowa linia dżemów ma charakter limitowany, co oznacza, że będą one dostępne tylko przez krótki okres, do wyczerpania zapasów – warto więc jak najszybciej zapoznać się z unikalnymi na rynku owocowymi połączeniami.

 

SMAKI:     

               

– Brzoskwinia, marakuja 280g

– Agrest, kiwi 280g

– Czarna i czerwona porzeczka 280g

 

Rekomendowana cena: 4,20 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF