Restauracji OTO!Sushi to nie tylko miejsce, gdzie można nacieszyć podniebienie japońską kuchnią, ale również ugasić pragnienie w upalne dni. W ofercie restauracji pojawiła się ostatnio nietypowa pozycja – Original Matcha Ice Tea, czyli orzeźwiający napój na bazie tradycyjnej zielonej herbaty Matcha.

Original_matcha_ice_tea-zdjecieHerbata Matcha podawana w finezyjny sposób  w restauracji OTO!Sushi to napój bogów. Nie tylko świetnie smakuje, kusi wyglądem, ale zapewnia pełne orzeźwienie. Zawiera również wiele substancji odżywczych, które poprawią samopoczucie. Klienci restauracji pijąc nietypowy napój wzmocnią swój metabolizm, zredukują stres, wesprą układ odpornościowy, usprawnią myślenie i dodadzą sobie energii na czas wakacji.

Original Matcha Ice Tea nie znalazła się w menu restauracji Oto!Sushi przypadkowo. Napój jest przygotowany na bazie specjalnej odmiany zielonej herbaty, której liście są starannie dobierane, parzone, suszone i mielone w drobny pył. Odmiany tej używa się do tradycyjnego parzenia herbaty, to zdecydowanie ważny element kultury, z której wywodzi się sushi –  Japonii. To właśnie tam zyskała tajemniczą nazwę Matcha. Buddyjscy mnisi Zen piją ją po to, by pozostać czujni i spokojni podczas medytacji. Zdradzili pracownikom OTO!Sushi przepis na to, jak żyć długo i spokojnie: należy pić duże ilości  zielonej herbaty Matcha.

Zaufaj buddyjskim mnichom i wpadnij do OTO!Sushi na mrożoną herbatę!

Zapraszamy!

Więcej informacji na:

http://www.oto-sushi.pl/
http://www.oto-sushi.pl/zamow-online.php

https://www.facebook.com/pages/OTOSUSHI/171241514129?ref=ts&fref=ts

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF