Sezon na letnie, chłodzące napoje i spotkania na świeżym powietrzu rozpoczął się na dobre. W gorące dni szukamy ochłody w smakowych shake’ach, przygotowanych np. ze świeżych owoców. W menu sieci KFC pojawiły się właśnie nowe produkty, Shakes Deluxe w czterech wyjątkowych, orzeźwiających smakach. Będą najlepszym uzupełnieniem wakacyjnych aktywności.

KFC Shakes Deluxe_1Wysokie temperatury, dłuższy dzień, świeże produkty, zimne shake’i i czas spędzony z przyjaciółmi. To niezawodny znak, że przyszło lato. Widać to także w sieci restauracji KFC, która wprowadziła do swojej oferty deserową nowość, Shakes Deluxe. To cztery wyjątkowe smaki – Soczysta Truskawka, Kultowa Krówka, Mocno Czekoladowy i U.S. Peanut Butter, które idealnie wkomponują się w nasze letnie, miejskie aktywności. Gdzie je ze sobą zabrać?

Miejski piknik

Serca polskich miast biją na zielono i oferują swoim mieszkańcom rekreacyjne tereny. Piknikowe spotkanie idealnie uzupełni kosz pełen ulubionych smakołyków. Co do niego włożyć? Np. lekką sałatkę czy paluszki z ciasta francuskiego posypane różnymi dodatkami. Na deser wybierzmy lekki shake, który nas ochłodzi, a ulubiony smak sprawi, że poczujemy się błogo i przyjemnie. Wspólnie spędzony czas urozmaicą popularne gry planszowe, które zapewnią dobrą zabawę.

Zabawy dla aktywnych

Lato to doskonały czas na aktywną zabawę na świeżym powietrzu i odkrywanie nowości. Możemy więc najpierw ochłodzić się jednym z nowych, orzeźwiających KFC Shakes Deluxe wybierając ulubiony smak. A następnie spróbować np. cieszącego się ostatnio coraz większą popularnością slacka, czyli nieco zmodyfikowanej wersji cyrkowego chodzenia po linie. Czego potrzebujemy? Specjalnej taśmy z mocowaniami i dwóch drzew. Jako początkujący taśmę mocujemy nisko i odważnie próbujemy stawiać pierwsze kroki. Emocje i świetna zabawa gwarantowane.

Chwila przerwy w codziennym biegu

Kalendarz wypełniony po brzegi kolejnymi zadaniami i spotkaniami, z nieba leje się nieznośny żar, a wieczorem trzeba będzie poprawiać prezentację? Zaplanuj dzień tak, by mieć chwilę oddechu w ciągu dnia. Jeśli jesteś w drodze, wysiądź z tramwaju czy autobusu i zafunduj sobie krótki spacer. Tę chwilę odpoczynku uzupełni ulubiony smak zimnego Shakes Deluxe. Z kubkiem np. Soczystej Truskawki na chwilę oderwiesz myśli od zawodowych spraw.

Niezależnie od tego jaką formę spędzania wolnego czasu preferujemy, warto szukać takich chwil dla siebie, odkrywać nowe miejsca i smaki. Dzięki temu lato będzie pełniejsze!

Informacja o produkcie:

KFC Shakes Deluxe

  • Soczysta Truskawka,
  • Kultowa Krówka
  • Mocno Czekoladowy
  • S. Peanut Butter

180ml – 4,95 zł

300ml – 5,95 zł

* Ceny mogą różnić się w zależności od lokalizacji.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF