Na wiosenne i letnie upały Łowicz proponuje trzy syropy w nowych, zaskakujących smakach – rabarbar i mirabelka, cytryna i bergamotka oraz limonka i cytryna.

 

Wiosną i latem syropy to doskonały dodatek nie tylko do wody, lecz także do herbaty (jako ice tea), drinków czy deserów. Łowicz przygotował coś dla tych, którzy chcą wzbogacić napoje i desery orzeźwiającą nutą owoców.

Clipboard

Nowe smaki to prawdziwa gratka dla miłośników owocowych kompozycji. Unikalne na rynku połączenia smaków owoców sprawią, że napoje przygotowane na ich bazie będą naprawdę orzeźwiające. Każde połączenie smaków daje zupełnie inny efekt i doznanie.

 

Syrop z limonki i cytryny to sprawdzony już pomysł na ochłodzenie organizmu i nabranie energii do codziennych działań. By poczuć intensywne orzeźwienie wystarczy dodać trochę syropu do wody.

 

 

 

Rabarbar w połączeniu z mirabelką to z kolei dobra metoda na przywołanie zapachu owocowych ogrodów. Poza tym – kuszący kolor, lekko kwaskowaty i delikatny smak, przywodzący na myśl dzieciństwo. Taki syrop może wzbogacić smak deserów.

 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na wariant z bergamotką – wprowadza do syropów gaszącą pragnienie orientalną nutę, znaną konsumentom chociażby z herbat typu Earl Grey. Cytrusowy smak z nutą pomarańczy bergamotki idealnie sprawdzi się w roli dodatku do mrożonej herbaty.

 

Syropy są znakomitym uzupełnieniem wody mineralnej, w odróżnieniu od gotowych napojów pozwalają samemu zdecydować, jak intensywny czy słodki ma być napój. Są pozbawione konserwantów i nie zawierają sztucznych barwników.

 

Nowe syropy Łowicz będą oferowane w butelkach 440 ml z korkiem niekapkiem.

 

Rekomendowana cena półkowa: 4,75 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF