W owocowych laboratoriach FRUGO powstaje nowy produkt, idealna propozycja na końcówkę słonecznego lata i początek ciepłej jesieni. To Orzeź FRUGO Tamarillo, błyskawicznie orzeźwiające i odświeżające FRUGO z dodatkiem tropikalnego tamarillo.

FRUGO stara się spełniać wszystkie życzenia swoich fanów, dlatego zanim Orzeź FRUGO Tamarillo pojawi się w szerokiej sprzedaży w całej Polsce, już od połowy sierpnia napój dostępny jest w sieciach marketów Biedronka w bardzo atrakcyjnej cenie 2,79 PLN za butelkę o pojemności 0,5 litra.

Orzeź FRUGO Tamarillo uzupełni linię ożywczych napojów FRUGO z dodatkiem egzotycznych roślin. Przypomnijmy, że od początku lata w sklepach dostępne są już dwa inne napoje z tej linii: Orzeź FRUGO Aloes z wodnym wyciągiem z aloesu, rośliny o charakterystycznych ząbkowanych i mięsistych liściach wypełnionych gęstym sokiem oraz Orzeź FRUGO Kiwano z miąższem afrykańskiego kiwano, charakteryzującego się orzeźwiającym smakiem zbliżonym do melona i kiwi i bananowym zapachem.

 

Orzeź FRUGO Tamarillo w swoim składzie zawiera sok z tropikalnego tamarillo o charakterystycznym lekkim miąższu z dużą zawartością witamin.

 

Wszystkie napoje linii Orzeź FRUGO to idealne połączenie mocno owocowego smaku FRUGO z totalnym orzeźwieniem gwarantowanym przez ożywczy dodatek egzotycznych roślin rodem z Czarnego Lądu i Ameryki Południowej. Oferowane są w szklanych butelkach 500 ml, w takim samym kształcie, jak siedem kolorów klasycznego FRUGO, nie zmienił się również kapsel. Elementem wyróżniającym Orzeź FRUGO są innowacyjne etykiety wykorzystujące jaśniejszą kolorystykę, lepiej kojarzącą się z odświeżeniem i orzeźwieniem.

 

W napojach Orzeź FRUGO obniżono zawartość cukru, dzięki czemu szybciej i skuteczniej gaszą pragnienie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF