Nieważne gdzie jesteś i nieważne, co robisz – od dziś już zawsze możesz sięgać po nowe, delikatne i jeszcze bardziej chrupiące orzeszki, które nie brudzą rąk! Poznaj absolutną nowość na polskim rynku – dwukrotnie prażone Orzeszki z pieca Felix!

Orzeszki z piecaCzy zdarzyło Ci się rezygnować z tradycyjnych, solonych orzeszków, tylko dlatego, że zwykle trzeba myć po nich ręce? Koniec z tym! Orzeszki z pieca, nowa propozycja marki Felix, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, nie pozostawiają charakterystycznej dla solonych orzeszków tłustej powłoki. To jedyny taki produkt na rynku. Teraz możesz sięgnąć po orzeszki zawsze i wszędzie, a Twoja tapicerowana kanapa, czy eleganckie ubranie w końcu będą bezpieczne! Orzeszki z pieca to odpowiedź marki Felix na poszukiwanie delikatnej, lekkiej i energetyzującej przekąski, którą można mieć zawsze przy sobie. To doskonała alternatywa dla wysokokalorycznych batoników, które spędzają sen z powiek w czasie popołudniowego spadku energii.

Marka Felix, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, opracowała zupełnie nowe, wyjątkowe i jeszcze bardziej chrupiące Orzeszki z pieca. Do ich stworzenia wykorzystano innowacyjną technologię 2.0 roasted, która polega na prażeniu orzechów w odpowiednio gorącym powietrzu – bez dodatku tłuszczu, dzięki czemu są jeszcze lżejsze i bardziej chrupiące w porównaniu do tradycyjnie smażonych orzechów. Dla uzyskania jeszcze lepszego i bardziej wyrazistego efektu, orzeszki Felix zostały poddane procesowi prażenia dwukrotnie. W pierwszej fazie orzechy są prażone na określony kolor bez żadnych dodatków. Uprażone orzechy są doprawiane a następnie suszone w temperaturze 90ºC i chłodzone. Wytworzona w ten sposób niewidoczna, słona powłoka zapewnia niezapomniane doznania smakowe, a ciesząca oko puszka – tak inna od reszty oferty – będzie ciekawym elementem każdego spotkania w gronie najbliższych.

Produkt jest już dostępny w wybranych sklepach, do szerokiej dystrybucji trafi w styczniu 2015 roku. Rekomendowana cena detaliczna Orzeszków z pieca z solą Felix [140 g.]: 4,99 pln. A dla wszystkich miłośników ciekawych połączeń smakowych, marka Felix – poza standardową wersją Orzeszków z pieca z solą – pracuje już nad innymi wersjami smakowymi.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF