Oliwa z oliwek już od zarania dziejów była uznawana za eliksir młodości oraz dobrego zdrowia. Sam Homer określił ją mianem płynnego złota, a starożytni przypisywali jej niemal boskie pochodzenie oraz nadprzyrodzone właściwości. Mimo upływu wieków oliwa wciąż jest ceniona ze względu na swoje dobroczynne działanie, a także walory smakowe. Wiedzą coś o tym miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej, którzy postawili na oliwę włoskiego pochodzenia marki Bertolli.

 

Oryginalna włoska Oliwa Extra Vergine ORIGINALE, marki Bertolli to produkt najwyższej jakości numer 1. w świecie. Jest ona uznawana przez koneserów za jedną z najcenniejszych oliw z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno. Ten złoty płyn, niczym dar bogów, został wytworzony z najszlachetniejszych odmian oliwek rosnących i dojrzewających w słońcu gorącej Toskanii. Dzięki temu pełna włoskiego temperamentu Oliwa Extra Vergine ORIGINALE wnosi śródziemnomorską nutę do Twojej kuchni. Z jej udziałem przyrządzisz wiele oryginalnych i zaskakujących potraw.

Z uwagi na swój smak i aromat Oliwa Bertolli jest polecana do każdego rodzaju dań, zarówno pieczonych jak i surowych. Idealnie komponuje się ze świeżymi surówkami i sałatkami. Z jej pomocą uraczysz swoją rodzinę pysznymi tostami, czy przygotujesz oryginalny dressing. Dzięki niej codzienny posiłek zyskuje rangę prawdziwej uczty.

Linia oliw Bertolli to najlepszej jakości produkty, pochodzące z dorodnych odmian owoców włoskich drzew oliwnych. Aby zachować najwyższe jakości standardy tylko 20% oliwy z oliwek poddanej testom jakościowym kwalifikuje się, aby nosić etykietę Bertolli. Sama marka jest znana i doceniana na całym świecie. O popularności jej produktów świadczy, choćby fakt, że oliwę spożywa już ponad 30 milionów rodzin.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF