Bez względu na to jaka pora roku jest akurat w Lynchburgu, zawsze obowiązuje tam ta sama zasada: Każdego dnia robimy naszą whiskey najlepiej jak potrafimy. Każda kropla Tennessee whiskey jest wytwarzana w oparciu o tę dewizę, którą wiele lat temu wprowadził w życie Jasper Newton Daniel. Smakując naszego ulubionego drinka wiemy, że jego doskonała jakość to wynik ciężkiej pracy następców Jacka i wielu lat dojrzewania trunku w dębowych beczkach.

 

Każdej pory roku Jack jest tak samo doskonały, ale wiosną i latem częściej bywa smakowany schłodzony, w połączeniu z colą lub innymi napojami. W blasku słońca z wyjątkową przyjemnością odkrywamy aromat Tennessee whiskey w łagodniejszej wersji, ale zawsze tak, jak nam smakuje najlepiej. To poczucie wolności, które miłośnicy Jacka zawsze doceniają. Dla nich zamknęliśmy gotowe drinki Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger w poręcznych puszkach. Te niewielkie, czarne beczułki o pojemności 0,33 l oznaczyliśmy tradycyjną etykietą Old No. 7, by miłośnicy Jacka rozpoznali produkt, który znają i doceniają. Dzięki temu mogą się delektować ulubionym drinkiem
w wybranych przez siebie chwilach i okolicznościach.

Doskonałe mixy

Drinki Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger to gotowe do spożycia, perfekcyjnie zbalansowane mixy zawierające oryginalną Tennessee Whiskey oraz colę lub napój imbirowy (ginger ale). Zawierają 6% alkoholu.

* Jack Daniel’s & Cola to słodko-pikantny mix whiskey perfekcyjnie połączonej z klasycznym
smakiem coli, zapewniający orzeźwiające doznanie.

* Jack Daniel’s & Ginger łączy w sobie świeżą nutę imbiru z wyraźnym charakterem Jack
Daniel’s Tennessee Whiskey, tworząc drink o klasycznym smaku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF