W pierwszej połowie marca konsumenci będą mogli delektować się nowym wariantem Okocimia Radlera Cola z nutą limonki. Nowość dołączy do obecnych już na rynku dwóch popularnych wariantów piwa Okocim Radler – limonkowego i grejpfrutowego. To pierwszy tego typu wariant na rynku radlerów, który do tej pory był zdominowany przez smaki owocowe.

Okocim Radler Cola z limonką, butelka, 500mlOkocim Radler Cola z limonką to połączenie jasnego piwa Okocim (45%)  i napoju o smaku coli z limonką (55%), o zawartości alkoholu na poziomie 2,0%, bez charakterystycznej piwnej goryczki. To doskonały napój aby ochłodzić się w ciepłe dni.

Mimo sporego  zainteresowania konsumentów radlerami, w 2014 roku segment ten nie odnotował wzrostów. Na tym tle marka Okocim Radler odniosła duży sukces, zwiększając w minionym roku wolumen sprzedaży o 64,2%.

– Nowy wariant powstał z myślą o młodych, dynamicznych osobach, które poszukują w piwie oryginalnego i niebanalnego smaku. Spodziewamy się, że lubiany przez wielu konsumentów smak coli w połączeniu z piwem i orzeźwiającą limonką będzie cieszył się dużym zainteresowaniem – mówi Maja Kowalska z działu marketingu marki Okocim.

Okocim Radler Cola z limonką nie zawiera sztucznych barwników. Produkt dostępny jest w butelkach i puszkach o pojemności 0,5 litra oraz w czteropakach. Rekomendowana cena detaliczna to 2,99 zł za butelkę oraz 3,59 za puszkę.

Wprowadzenie nowej wersji Okocimia Radlera będzie wspierane materiałami  w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF