Profesjonalnie wyposażona kuchnia to nie tylko lodówka czy wysokiej klasy piekarnik – składa się na nią również nowoczesny okap. Dlaczego? Innowacyjne rozwiązania, takie jak urządzenie z linii Chef Collection marki Samsung, nie tylko zapewniają doskonałą wentylację kuchni, ale bezpośrednio wpływają na wysoki komfort gotowania.

samsung_eu_chefcollection_31_039_master_r1Okap to istotny i bardzo widoczny element wyposażenia kuchni – chroni meble przed osadzaniem się wilgoci i tłuszczu pochodzących z przygotowywanego jedzenia, pochłania też zapachy. Dlatego tak ważna jest jego wysoka jakość i elegancki design. Przyścienny okap NK86NOV9MSR Chef Collection marki Samsung zapewnia nie tylko doskonałą wentylację kuchni (jego moc ssania wynosi aż 861 m3/h), ale dodatkowo wyróżnia się wieloma innowacyjnymi funkcjami.

Urządzenie posiada wbudowany czujnik ruchu działający na podczerwień, dzięki któremu można sterować okapem jednym ruchem ręki, bez konieczności dotykania urządzenia. Pomaga to zachować okap w czystości i w większym stopniu koncentrować się na samym gotowaniu. Dodatkowo dzięki funkcji AirClean, urządzenie włącza się co godzinę i odświeża powietrze w kuchni z minimalną prędkością.

nk86nov9msr_003_right_angle_with_duct_silverMinimalistyczny design

Okap NK86NOV9MSR Chef Collection wyróżnia się nowoczesnym, bardzo eleganckim designem i wysokiej jakości wykończeniem ze stali nierdzewnej. Idealnie może wpisać się w każdą nowocześnie urządzoną kuchnię, a jego lekka forma nie przytłoczy innych elementów wyposażenia. W urządzeniu zastosowano oświetlenie typu LED, które zapewnia przyjemną dla oka barwę światła, co bezpośrednio wpływa na komfort prac kuchennych.

Przyścienny okap Chef Collection jest elementem najnowszej linii wysokiej klasy produktów AGD powstałej we współpracy z Samsung Club des Chefs – globalną inicjatywą kulinarną, która zrzesza wyróżnionych przez przewodnik Michelin szefów kuchni. W skład kolekcji wchodzi też chłodziarko – zamrażarka, piekarnik Gourmet Vapour Technology™, płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame Technology™ oraz zmywarka WaterWall™.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF