Krab w towarzystwie kurczaka, żabnica z wieprzowiną czy karczochy i małże Św. Jakuba. Nowe wiosenne menu Pawła Oszczyka zaskakuje odważnymi połączeniami i niespotykaną fuzją smaków, zaprezentowanymi w wyjątkowych kompozycjach kulinarnych. Lokalne i sezonowe produkty najwyższej jakości wzbogacają oryginalne potrawy, nadając im lekkości i wiosennej świeżości.

fileWraz z nadejściem okresu wiosenno-letniego, Restauracja La Rotisserie wprowadza nowe menu, które bazuje na charakterystycznych dla kuchni Pawła Oszczyka elementach – wyszukanych smakach, nietuzinkowych połączeniach, jakości i świeżości. Jedną z niestandardowych propozycji wiosennej karty jest pieczony filet z dorsza, ziołowe farfalle z pomidorami i grzybami podawane z orzechowym pesto z krabem i kawiorem. Kucharz Przyszłości, Paweł Oszczyk zaskakuje także w pozostałych kompozycjach, innowacyjnie łącząc składniki i dobierając niebanalne dodatki.

Podczas tworzenia nowego menu, duży nacisk położyłem na połączenie smaków z pozoru do siebie niepasujących. To niezwykłe, jakie kulinarne arcydzieła można wyczarować, mając do dyspozycji dobry produkt, świetny zespół i odwagę do eksperymentowania w kuchni. W efekcie uzyskujemy niepowtarzalne doznania smakowe. Mam nadzieję, że nasze nowe kompozycje przypadną do gustu gościom Restauracji – mówi Paweł Oszczyk, Szef Kuchni Restauracji La Rotisserie.

Oprócz nowego menu, łączącego w sobie różnorodne inspiracje kulinarne, na gości La Rotisserie czeka wyjątkowo urokliwe miejsce – zaciszne wewnętrzne patio. Oddając się przyjemności degustacji nowych propozycji Oszczyka, można jednocześnie odpocząć od zgiełku miasta i korzystać z wiosennej pogody.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF