Nowy steamer do ubrań ClearTouch Essence umożliwia nie tylko łatwe usunięcie zagnieceń, ale także nadanie ubraniom ulubionego zapachu. Wlej aromat do nasadki zapachowej MyEssence, aby za pomocą pary nadać ubraniom świeży zapach bez konieczności ich prania lub czyszczenia chemicznego.

image001Pewnie zgodzisz się, że o tym jak prezentuje się Twój strój, decyduje nie tylko jego fason, ale też brak zagnieceń i świeży zapach. Jednak prawdopodobnie masz w swojej szafie ubrania, których  nie pierzesz po  jednym założeniu lub są zbyt delikatne do prasowania żelazkiem. Świetnym rozwiązaniem pozwalającym na odświeżenie ubrań bez wyciągania deski do prasowania czy konieczności prania jest nowa parownica Philips ClearTouch Essence GC535, która pozwala nadać im ulubiony zapach.

Podobnie jak inne modele streamerów Philips, model GC535 sprawdzi się podczas szybkiego wygładzania zagnieceń w pionie oraz przy skomplikowanych tkaninach. Parownica jest również idealnym rozwiązaniem dla delikatnych ubrań, ponieważ jest bezpieczny dla wszystkich tkanin. Silny strumień pary wypuszczany przez dysze umożliwia łatwe usuwanie zagnieceń w zaledwie kilku ruchach, dodatkowo zabijając do 99,9% bakterii.

image002Jednak największą zaletą nowego steamera ClearTouch Essence jest możliwość nadania ubraniom ulubionego zapachu. Wystarczy wlać wybrany zapach czy perfumy do nasadki zapachowej MyEssence, aby za pomocą pary nadać ubraniom świeży zapach bez konieczności ich prania lub czyszczenia chemicznego. Pozwala to jednocześnie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów jedzenia, papierosów i potu. Jeśli nie chcesz, nie musisz jednak korzystać z nasadki zapachowej, a steamer nadal będzie spełniał swoje zadania.

Korzystanie ze stojącego steamera GC535 jest niezwykle łatwe. Wyjątkowa funkcja Hang&Lock blokuje wieszak i zapewnia stabilność, ułatwiając prasowanie parowe. Steamer świetnie nada się do skomplikowanych w prasowaniu ubrań z falbankami, aplikacjami, żabotami czy plisami, do których przeznaczony jest specjalny uchwyt. Para szybko wygładzi marszczenia, nie pozostawiając przy tym niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka. Steamer jest wyposażony w płytkę parową XL ze stali szlachetnej, która zapewnia szybsze efekty i zapobiega powstawaniu mokrych plam na ubraniu. Do prasowania możesz używać wody z kranu, a aby wydłużyć okres eksploatacji urządzenia, regularnie korzystaj z prostego rozwiązania antywapiennego wypłukującego kamień. Dla wygody odłączany zbiornik wody steamera ClearTouch Essence o pojemność 1,2 l posiada higieniczny otwór wlewowy, który możesz napełnić w każdej chwili

Dzięki nowemu streamerowi ClearTouch Essence z nasadką zapachową MyEssence już po kilku ruchach jedną ręką łatwo i wygodnie odświeżysz każde ubranie, nadając mu pożądany kształt i świeży zapach. A Ty możesz cieszyć się nienaganną prezencją.

Rekomendowane cena detaliczna streamera ClearTouch Essence GC535 wynosi 794,99 pln.

Parownica jest dostępna w sklepach MediaMarkt, Saturn oraz MediaExpert

http://www.mediaexpert.pl/zelazka/parownica-do-ubran-steamer-philips-gc535-35,id-649214

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF