Subtelny smak mlecznej czekolady, wyraźna nuta miodu i migdałowego nugatu, to dla wielu z nas cudowny smak wspomnień z dzieciństwa. Kiedy to z niecierpliwością oczekiwało się na sprowadzane z zagranicznych podróży opakowania pysznej czekolady Toblerone. Dziś te szwajcarskie czekoladki możemy bez trudu kupić w naszym kraju, w różnych rozmiarach i wariantach smakowych. Dzięki wersji mini, możemy dzielić się ich niezwykłym smakiem obdarowując bliskich słodkim upominkiem, który i oni będą kiedyś wspominać z sentymentem.

Toblerone_mini_200gSekretny smak

Co sprawia, że Toblerone posiada niepowtarzalny smak, który możemy bez trudu odróżnić od pozostałych czekolad? Sekret tkwi  w doskonałej precyzji i mistrzowskim wyważeniu smaków, dzięki którym te słodkości od  ponad 100 lat stanowią prawdziwe dziedzictwo  szwajcarskiej tradycji czekoladowej. Toblerone łączy w sobie najwyższej jakości składniki: alpejskie mleko, kakao i nugat torrone – to właśnie stąd nazwa marki: Tobler – nazwisko twórcy + torrone. Stworzona z pasją tajemna receptura, na której podstawie odbywa się proces produkcji została opatentowana w szwajcarskim Bernie. Tym co nadaje tej szwajcarskiej czekoladzie charakteru jest również kształt małych trójkątów, zainspirowany alpejskim szczytem Matterhorn. Czekolady Toblerone dostępne są w formatach 35 g, 50 g, 100 g, a także w rodzinnej wersji mini w zbiorowym opakowaniu 200g, dzięki której możemy podzielić się czekoladową przyjemnością z innymi.

Małe, słodkie szczęście

Czekoladki Toblerone to nie tylko doskonały, niepowtarzalny smak ale prawdziwa dawka energii pobudzająca organizm do działania. Czekolada pobudza bowiem wytwarzanie się w naszym organizmie endorfin, które poprawiają samopoczucie, rozjaśniają umysł i zmniejszają negatywny wpływ stresu. Właśnie dlatego czekoladki Toblerone będą doskonałą słodką i zdrową przekąską zarówno dla dzieci jak też dorosłych. Mini Toblerone doskonale sprawdzi się również w formie małego, ale niezapomnianego upominku na wyjątkowe okazje, jak Walentynki, urodziny i innego rodzaju świąteczne dni. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż ofiarować komuś bliskiemu odrobinę szczęścia i słodyczy.

Sekret popularności niezwykłej czekolady Toblerone tkwi w jej niepowtarzalnym smaku. Twórca włożył w opracowanie jej niepowtarzalnej receptury całe serce i wierzył, że tak jak i on Toblerone pokochają  miłośnicy czekolady na całym świecie.

 

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Toblerone Mini

Waga: 200g

Cena rekomendowana: 13,99 zł

 

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl
oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF