Odkurzanie to jeden z najmniej przyjemnych domowych obowiązków. Konieczność wymieniania worków, czyszczenia szczotki czy zmiany akcesoriów dodatkowo komplikuje to zadanie. Jaki odkurzacz wybrać, aby zaoszczędzić czas na czynnościach związanych z dbaniem o urządzenie, a tym samym ułatwić sobie sprzątanie?

vc07k51g0hg_ge_005_r_side_blackWygodne opróżnianie pojemnika na kurz oraz realna oszczędność czasu i pieniędzy to główne zalety używania odkurzaczy bezworkowych. Osoby doceniające ten typ urządzeń zainteresować powinien model Samsung VC07K51G0HG. Odkurzacz nie tylko zadba o czystość naszych podłóg, ale też sprawi, że sprzątanie będzie dziecinnie łatwe i ekspresowe.

Komfort i wysoka skuteczność

Dzięki wyjątkowo wysokiej mocy ssącej odkurzacz VC07K51G0HG wciągnie nawet najbardziej problematyczne zabrudzenia. Nie musimy się również obawiać, że urządzenie zostanie zapchane przez zanieczyszczenia – specjalnie zaprojektowana turbina zapobiega zatykaniu się i ułatwia czyszczenie. Obsługa bezworkowego odkurzacza VC07K51G0HG jest niezwykle intuicyjna i prosta. Samsung zadbał o udogodnienia takie jak regulacja mocy w rączce, która pozwoli wygodnie sterować urządzeniem. Dotarcie do najtrudniejszych zakamarków i różnych rodzajów zabrudzeń ułatwi ponadto zestaw dodatkowych elementów, takich jak szczotka do parkietów czy akcesoria 3 w 1 – szczelinówka, szczotka do kurzu i szczotka do tapicerki. Warto podkreślić też najwyższą klasę energetyczną sprzętu, która ograniczy zużycie energii.

Ochrona przed domowymi kolizjami

Zabrudzone ściany, poobijane krawędzie mebli, zarysowany parkiet… To niestety dość częste usterki po sprzątaniu mieszkania za pomocą odkurzacza. Jak się okazuje, niepożądanych uszkodzeń można uniknąć. Odkurzacz Samsung wyposażono w technologię Furniture Guard, która skutecznie chroni meble przed uderzeniami. Jeśli zdarzy nam się przypadkowo zawadzić o ścianę czy kąt szafy, urządzenie nie utkwi w jednym punkcie i z łatwością będzie kontynuowało sprzątanie. Unikalna konstrukcja korpusu, wyposażona w specjalny ochraniacz, sprawdzi się doskonale w małych mieszkaniach, gdzie nietrudno o tego typu kolizje. Dodatkowo, model ten posiada wyjątkowo miękkie kółka, które ochronią drewniane parkiety przed zarysowaniem.

Szczotka, której nie straszne sierść i włosy

Właściciele czworonogów wiedzą doskonale, jaki problem stanowi sierść pozostawiona na dywanach, wykładzinach czy tapicerkach. Samsung VC07K51G0HG wciągnie wszelkie zabrudzenia, jednocześnie likwidując ryzyko owijania się włosów i sierści zwierząt wokół szczotki. Dzięki Anti Tangle Tool utrzymanie odkurzacza w czystości stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dużym atutem dla osób posiadających zwierzaki jest również filtr HEPA, który zatrzymuje alergeny zawarte w sierści, a także drobinach kurzu i pyłu, zapobiegając ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF