Firma Samsung Electronics wprowadził właśnie do sprzedaży w Europie odkurzacz Motion Sync SC20F70. Model ten cechuje nowoczesne wzornictwo i technologia. Jest wyjątkowo zwrotny, przez co sprzątanie za jego pomocą jest łatwe i skuteczne. Użytkownicy z pewnością docenią elegancję i moc niespotykaną dotychczas w domowych urządzeniach czyszczących.

 

Model SC20F70 korzysta z rewolucyjnego rozwiązania Motion Sync DesignTM, dzięki czemu jest najbardziej stabilnym bezworkowym SC20F70HC_003_Right_Titan Silverodkurzaczem na rynku. Natomiast innowacyjna technologia CycloneForce Multi pozwala uzyskać dużą siłę ssącą dla maksymalnie skutecznego odkurzania.

 

– Naszym priorytetem jest ulepszanie produktów w oparciu o informacje o stylu życia naszych klientów. Dotyczy to również wszystkich urządzeń AGD – powiedział Boo-Keun Yoon, prezes i dyrektor działu elektroniki użytkowej w Samsung Electronics. – Ponieważ życie stale się zmienia, staramy się tworzyć urządzenia, które odpowiadają nowym potrzebom. Z dumą stwierdzamy, że w pełni nam się to udało w przypadku odkurzacza Motion Sync, bez trudu dotrzymującego kroku nawet najbardziej zabieganej rodzinie.

 

Kontrola w rękach użytkownika

Za sprawą systemu Motion Sync Design obudowa odkurzacza obraca się niezależnie od kół, zapewniając płynność i stabilność przy nagłych skrętach. Odkurzacz Samsung Motion Sync skutecznie wykorzystuje swój środek ciężkości dla zwiększenia zwrotności – różnica jest tak zauważalna jak zmiana zwykłego samochodu na model z napędem na cztery koła.

 

Specjalnie wyprofilowane koła gwarantują równowagę odkurzacza i zapobiegają jego przewróceniu, dzięki czemu użytkownik może skupić się na sprzątaniu. Są one ustawione ukośnie i lekko odchylone od obudowy, duże, lekkie, obracają się łatwo i równomiernie zarówno na powierzchni pokrytej wykładziną jak też na podłodze wykonanej z drewna lub laminatu. Specjalna konstrukcja kół umożliwia płynny ruch po różnych powierzchniach, na przykład dywanie a nawet przy pokonywaniu progów.

 

Maksymalna siła ssąca na dłużej

Zastosowana w odkurzaczu Samsung Motion Sync innowacyjna technologia CycloneForce Multi wykorzystuje specjalny wewnętrzny pojemnik podzielony na czternaście komór wytwarzających cykloniczny ruch powietrza. Duża siła odśrodkowa powoduje dokładne oddzielenie cząstek kurzu i brudu od powietrza, zapobiegając ich uwolnieniu na zewnątrz urządzenia. To rozwiązanie przeciwdziała zapychaniu filtra i pozwala na dłużej zachować dużą moc ssania.

 

Większość odkurzaczy bezworkowych wyposażona jest w przeplatany filtr piankowy, natomiast Samsung Motion Sync posiada prosty filtr z pianki przypominającej gąbkę, który wychwytuje więcej kurzu i jest łatwiejszy do umycia i oczyszczenia. Wystarczy opłukać go wodą, aby zapobiec zapchaniu i na dłużej zachować dużą siłę ssania zapewniającą doskonałe rezultaty odkurzania.

 

Dzięki lepszemu przyleganiu szczotki Extreme Force do podłoża odkurzacz Samsung Motion Sync nie ominie żadnej drobinki kurzu. Szczotka charakteryzuje się równomiernym rozkładem nacisku, dzięki czemu kurz i cząstki brudu usuwane są skuteczniej, zapewniając doskonały efekt końcowy odkurzania.

 

Wygoda w zasięgu ręki

Odkurzacz Samsung Motion Sync staje się w rękach użytkownika niezwykle pomocnym narzędziem do sprzątania, zwłaszcza że szereg funkcji kontrolnych i akcesoriów zintegrowano z rączką.

 

Wbudowane bezpośrednio w rączkę specjalne narzędzia umożliwiają szybkie przełączenie odkurzania z rury głównej na szczotkę do kurzu lub ssawkę szczelinową bez konieczności odłączania akcesoriów od urządzenia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można odkurzyć nawet trudno dostępne miejsca.

 

Rączka z wbudowanym zdalnym sterowaniem pozwala łatwo włączyć i wyłączyć odkurzacz, a także ustawić optymalną siłę ssania. Przyciski sterujące są ergonomiczne i łatwo dostępne, przez co użytkownik może szybko zmienić poziom mocy nie przerywając odkurzania.

 

Czytelny czujnik kurzu sygnalizuje za pomocą czerwonej kontrolki mocno zakurzoną powierzchnię. Po jej całkowitym oczyszczeniu światło zmienia kolor na zielony, a użytkownik może przejść do odkurzania innego miejsca. Dzięki temu oszczędza czas poświęcony na sprzątanie.

 

Po zakończeniu odkurzania prosty w obsłudze, bezworkowy pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić, wysypując jego zawartość do kosza na śmieci, bez ryzyka rozsypania.

Specyfikacje

 

Power

Sensor

Pet(FR)

Kod modelu

VC20F70HNAR

VC20F70HNBN

VC20F70HUDC

Moc całkowita

2000 W

2000 W

2000 W

Moc ssania

360 W

360 W

360 W

Cyklon

CycloneForce multi

CycloneForce multi

CycloneForce multi

Koła

Motion Sync Design

Motion Sync Design

Motion Sync Design

Pojemność zbiornika

2L

2L

2L

Poziom głośności

79 dBA(Maks.)

74 dBA(tryb cichy)

79 dBA(Maks.)

74 dBA(tryb cichy)

79 dBA(Maks.)

74 dBA(tryb cichy)

Regulacja

Nowa rączka RF

Nowa rączka RF

Nowa rączka RF

Filtr przed silnikiem

Gąbkowy + mikro

Gąbkowy + mikro

Gąbkowy + mikro

Filtr wylotowy

Antyalergiczny HEPA H13

Antyalergiczny HEPA H13

Antyalergiczny HEPA H13

Szczotka podstawowa

NB810

NB810

NB810

Szczotka dodatkowa/

Akcesoria

Parquet Master (parkietowa);

wbudowane

Czujnik kurzu;

Parquet Master (parkietowa);

wbudowane

Power Pet(TB500);

Parquet Master (parkietowa);

wbudowane

Rura

Aluminiowa, teleskopowa

Aluminiowa, teleskopowa

Aluminiowa, teleskopowa

Powłoka zewnętrzna

Efekt połysku

Efekt połysku

Efekt połysku

Przewód zasilający

9 m

9 m

9 m

Kolor

Żywa czerwień

Miejska zieleń

Tytan – srebro

 

Uwaga: Wszystkie informacje oparto na specyfikacjach fabrycznych. Specyfikacje produktu oraz kolory mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, różniąc się od przedstawionych powyżej. Wyłącza się odpowiedzialność w przypadku błędów i opuszczeń w druku. Dostępność usług gwarancyjnych i czas realizacji zamówień może różnić się w zależności od kraju. Może również wystąpić konieczność rejestracji urządzenia w kraju zakupu. 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF