Nowa seria herbatek ziołowo-owocowych marki Tetley to wysokiej jakości kompozycje, charakteryzujące się głębokim, intensywnym smakiem i aromatem.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” w pełni możemy cieszyć się bogactwem zawartych w niej ziół i owoców.

TETLEY MALINA & GRANAT to wysokiej jakości  ziołowo – owocowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem  i aromatem soczystej maliny oraz granatu. Ten lekko kwaskowy, niepowtarzalny bukiet smakowy z pewnością docenią nie tylko miłośnicy herbat owocowych.

TETLEY JAGODA & ACAI to wysokiej jakości ziołowo – owocowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem dojrzałej jagody oraz acai. To unikalne połączenie smaków dla tych, którzy uwielbiają nutę jesiennych smaków.

TETLEY ŻURAWINA & TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości ziołowa – owocowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem słodkiej żurawiny z nutą cytrusową. Głębia smaku żurawiny i orzeźwiający dodatek trawy cytrynowej sprawią, że z filiżanką herbaty przeżyjemy niezapomnianą, egzotyczną podróż.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” parzenie herbatek nabiera nowego znaczenia. Chwyć za zawieszkę, wyciągnij sznurki… Zalej torebkę wrzątkiem i parz przez 8 – 10 min… Rozerwij zawieszkę… Rozciągnij sznurki, wyciśnij torebkę, uwalniając intensywny smak i aromat herbatki. Torebki „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” to idealny sposób, aby wydobyć całą esencję smaku ziół i owoców z nowych herbat Tetley.

Tetley to znane i tradycyjne receptury o wysokiej jakości oraz zupełnie nowe, unikalne kompozycje smakowe, przygotowane z myślą o osobach poszukujących ciekawych rozwiązań.

CENA REKOMENDOWANA: 5,49 zł/20 torebek „Wyciśnij i smakuj”

Herbaty Tetley dostępne są w sklepach rynku nowoczesnego na terenie całego kraju.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF