Nowa seria herbat ziołowych marki Tetley to wysokiej jakości kompozycje, charakteryzujące się głębokim, intensywnym smakiem i aromatem.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” w pełni możemy cieszyć się bogactwem zawartych w niej ziół.

tetleyTETLEY RUMIANEK I TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości kompozycja rumianku z trawą cytrynową, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem. Przy filiżance nowej herbaty Tetley, dzięki delikatnemu aromatowi rumianku z nutą trawy cytrynowej, wrócą wspomnienia minionego lata.

TETLEY MIĘTA to wysokiej jakości uwodząca intensywnym smakiem i aromatem orzeźwiająca mięta. To ziołowa przyjemność płynąca z natury w każdej filiżance.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” parzenie herbatek nabiera nowego znaczenia. Chwyć za zawieszkę, wyciągnij sznurki… Zalej torebkę wrzątkiem i parz przez 8-10 min… Rozerwij zawieszkę… Rozciągnij sznurki, wyciśnij torebkę, uwalniając intensywny smak i aromat herbatki. Torebki „WYCIŚNIJ I SMAKUJ” to idealny sposób, aby wydobyć całą esencję smaku ziół
z nowych herbat Tetley.

Tetley to znane i tradycyjne receptury o wysokiej jakości oraz zupełnie nowe, unikalne kompozycje smakowe, przygotowane z myślą o osobach poszukujących ciekawych rozwiązań.

CENA REKOMENDOWANA: 5,49zł/20 torebek „Wyciśnij i smakuj”
Herbaty Tetley dostępne są w sklepach rynku nowoczesnego na terenie całego kraju.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF