Jak sprawić żeby upalne, letnie wieczory nabrały niezwyczajnego charakteru? Co przygotować, żeby nasi znajomi zachwycili się naszą kreatywnością?

Jak zwykle okazuje się, że… najlepsze rozwiązania, to te najprostsze. Dzięki drinkom Copa Finlandia lato będzie … niezwyczajne!

Za oknem jest zupełnie zielono, temperatura pnie się w górę, a kolejne dni kalendarzu  wypełniają się planowanymi spotkaniami. Po krótkim, zimowym letargu, na horyzoncie pojawiają imprezy plenerowe i klasyczne domówki.

Dzięki nowej propozycji Finlandia® Vodka już nigdy nie powiesz, że każdy wieczór minął tak samo, jak poprzednie. Wystarczy sięgnąć po butelkę, klasyczną lub smakową, do której dołączona jest mini książeczka z recepturami na drinki. 7 nowych kompozycji to doskonały przepis na niebanalną imprezę. Zbiór pomysłów na niezwyczajne i łatwe do przygotowania drinki, pozwoli każdemu, niezależnie od okazji, znaleźć coś dla siebie. Podawane w pięknych kieliszkach typu „copa” koktajle zachwycają swoją atrakcyjną formą.

Teraz można cieszyć się radosnym tworzeniem koktajli oraz ich perfekcyjnym podawaniem podczas wszystkich wakacyjnych imprez.

Finlandia Lime Vodka&ColaFinlandia® Lime Vodka & Cola

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Lime Vodka oraz 120 ml coli. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj świeżą limonką.

 

 

 

 

 

 

 

Finlandia Redberry Vodka&LemonadeFinlandia Redberry® Vodka & lemonade

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina)  wlej 40 ml Finlandia® Redberry Vodka oraz i 120 ml lemoniady. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj  świeżymi malinami na koktajlowej wykałaczce.

 

 

 

 

 

 

Finlandia Grapefruit Vodka&TonicFinlandia® Grapefriut Vodka & tonic

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Grapefruit Vodka oraz 120 ml toniku. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj dużym plastrem grapefruita (opcjonalnie: rozmarynem).

 

Więcej przepisów na drinki Copa Finlandia można znaleźć na stronie www.finlandia.com/pl/drinks oraz w książeczkach-zawieszkach na butelkach, dołączonych do klasycznej Finlandia® Vodka i jej wariantów smakowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF